• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

vigor

KAKVO SANKANJE ,BBBBBBBBBOOOOOOOOORRRRRRRRDDDDDDDDAAAAAANNNNNNNJJJJJJEEEEEE NA BRANKOVCU !!!

Bojan NS


Big_DANE

Na ovoj prognozi pise KISA veceras...al kolko vidimo sneg pada  :bravo::(
Do srede stalno ce da pada!


harison

aUU kad u petak ovaj - sreze a ako kisa padne jos bolje za head-ovu podlogu  :bravo::(

Big_DANE

Ih ima da bude BEST podloga  u zadnjih 5 godina!!!!!!  :D :D :D
IZ OVE SLIKE SE LEPO VIDI KAKO SIPA!!!!!!!!!!!

harison

Sipa on ko lud al to je onaj blupi snijeg, isto kisa samo na prozor ovdje na Jahorini mi skroz malo palo, ne vjerujem da je nesto opasno zapadao i gore kod kamere cim ju nije zatrpo do sad ovo su pahulje  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) bez kise i vjetra

pitar

U Sarajevu trenutno sipa k'o lud... brzo se hvata... vjerujem da ako ovako nastavi do ujutro ce biti bar 15-20cm... u subotu, lom ma Jahorini  devil:(

harison

Trenutna visina snijeznog pokrivaca u Sarajevu : uslikano prije 10-tak min. (by: prijatelj adnan)

BOJAN-BG

HARI IMA LI KO DA IZMERI NA JAHORINI

skiDeki

Na Fruskoj Gori mecava, ima ga 10-ak cm ali i dalje pada sa hladnim vetrom koji ledi! Evo par slika
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

evo ja sad iz grada u Bl ga je napadalo preko 20 centi danas ;)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Ako svuda bas tako pada, mora i na Jahorini :) Sutra ratraci tabaju 100% :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BD-electronic

kod nas u N. travniku pada èitav dan ali nije napadalo 5-7 cm jer je sitan snjeg, da je onaj kvalitetan bilobi ga bar 30 cm, ali ovako se on ispada a slabe vajde od njega.

HeAd

mislim da od sutra bi se trebali raspitati koje ce zice raditi za vikend da se zna planirati dolaziti ili ne jer je cinjenica da ce ga u petak gore biti metar.....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

srkki

isti ja