• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

dasas

da i ja pripomognem  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) puf:) puf:) puf:)
u bl sipa cijeli dan i ima ga oko 10-12cm. nadam se da ce ubrzo stici i gore i da ce zavaljati 1m minimum...
samo opusteno, bice snijega i gore

harison

Evo sta ti kazem..http://bhmeteo.com/Radarski-snimak/..Sve ovo gore snjezi, al dole nece pa nece  :'( sve oni otpaci od tog vaseg snijega ide ka nama tako da nista mozda jedino veceras

dejans

pozdrav Jahorini iz Novog Sada!evo i ovde pada... s:nij)

vip-jahorina

evo na kameri jedan se vidi bas onako fino kako pada.  :bravo::(  :bravo::(
sad ce je opet zatrpati  :'(

Big_DANE

hihihihi...nega je ZATRPA DA SE NE MOZE OTRPATI! :P
Onda cemo znati da ima gomila snega  ludzatobom:((

p.s. VIP-e sto je slika sa kamere 3(poljice) MUTNA!?

vip-jahorina

meni je svo ok. samo sto ona ima drugu lecu u odnosu na ove dvije, pa je po noci uvijek malo tmurnija, ali zato zumira ko luda.

Evo je na slici br 1

A na kameri tri, kao sto rekoh fino se vidi kako pada

Nerve

Ne pamtim kad sam vidio nesto ljepse od ovih fotki. I u Sarajevu pada cijeli dan!

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Bice svega za vikend, izgleda.
Haj, kolika je Jahorina planina...

thief

opusteno sve prognoze najavljuju opasne minuse i punooooooooo  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)....bez panike  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

harison

Evo mene opet, ja malo skito pa reko da vas nesto informisem:

u Sarajevu prije 30 min.padao je neki sitni snjeg kao kisa al je ipak obijelio neki 2cm pao, dok je evo u zadnjim minutama dok sam se penjao na Jahorinu poceo da pada nesto krupni izgleda moze se ocekivati da ce do sutra biti nekih 10-tak cm u Sarajevu.

na Jahorini  nesto veca kolicina snjega pada i prolijece ko lud ne mozes oka otvorit :D, izgleda da nas ipak bog nije zaboravio samo neka sipa, na planini nigdje niko svi u kucama i hotelima....temperatura nikih -3 do -5, o visini snijeznog pokrivaca vam javljam tokom noci ili ujutru  :bravo::( :bravo::(


Big_DANE

SVE JACE I JACE SIPA SNEG!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

pgd

sipa sipa  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vigor

MA PADA I U RAVNOJ VOJVODINI A NE NA JAHORINI. SAMO NEKA PADA PA CE MO NA FRUSKU GORU NA BORDANJE!!!!!!!  JJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEE
A 24.12 EVO NAS NA NAJLEPSU PLANINU ZA SKIJANJE A STIZE I RAKIJA IZ VOJVODINE!!!!!!!!!!!

thegrke

I u Temerinu pada ko lud. Akako vidim i na Jahi je sve bolje z:s) z:s)

harison

Na Jahorini palo jos novih neki 3-4 cm snijega....sada pocinje malo slabije da pada

skiDeki

U Sremskoj mitrovici pada od tri sata i stalno pojacava, na Fruskoj gori ga ima oko 5 cm i dalje dobro pada :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...