• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 10 December, 2009, 23:46:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

da bato poludi pocne dupla pitanja postavljati?  :D

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 13 December, 2009, 13:14:24
da bato poludi pocne dupla pitanja postavljati?  :D
SAD SMO GA SKROZ ZBUNILI NESME DECKO NI DA SE JAVI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE


BOJAN-BG


sina

svaka cast majstore.....
vjerovatno ce ovako biti kad se popije malo vise....treba se hvatati lijeve strane...

marko0806

Quote from: head on 13 December, 2009, 12:54:38
Vip ubise te piranjima...a niti je visina snijega za skijanje niti su vremenski uslovi ok....ljudi moji nema nista od skijanja bez po metra snijega eto nek vam to bude orjentir kad bude pisalo 50 centi onda svi na skije i sve staze se pripremaju i zicare rade...i mislim da se ne isplati dolaziti dok sestosjed ne proradi...eto to je moje misljenje....pa kom obojci tom i opanci  (:smijeh:

a o kvalitetama i stukturi prvog snijega koji padne koji uopste po meni nije ni za sankanje  ce vam nesto reci moj kolega VIP :)
da lako tebi rec 3:( mi smo rezervirali od 26. do 02.01 i imamo 450 km do JA pa bas i nemamo izbora:(
nadam se da do tada ce bit nes vise snjega, da ce tu i tam bit za skijat, prosle godine kad smo stigli u to vrjeme bilo je nest vise od 35 cm i skijali smo bilo je ludo.
a od sesterosjeda sam odavno odustal....prosle godine nam je bilo ok i bez njih

Big_DANE

hehehehee...da da...drzite se leve strane..ne bi valjalo da zavrsite u necijoj dnevnoj sobi...lol :P

Ma bice snega...nemoj da se sekiras...zabranjeno SEKIRANJE!!!!!!  ideea:( police:(
Radice u svakom slucaju OGORJELICA II - sestosjed... tako da cete isprobati novi transport!  :bravo::( :bravo::(
Mozda i docekate POLJICE...al ce da vidimo!  ;)

harison

Samo da na brzinu javim, staza se drzi dobro, magla neda udobnu voznju vidljivost neki 10-tak metara, lift radi samo vikendom, ima dosta raje, informacije dobio direktno sa polazne stanice Zeljo od radnika koji rade gore..... Lift nece raditi tokom radni dana zbog nedostatka snijega ako u svakom slucaju padne veca kolicina lift ce raditi javljam vam ako se nesto promjeni.....

dasas

Quote from: harison on 13 December, 2009, 14:47:21
Samo da na brzinu javim, staza se drzi dobro, magla neda udobnu voznju vidljivost neki 10-tak metara, lift radi samo vikendom, ima dosta raje, informacije dobio direktno sa polazne stanice Zeljo od radnika koji rade gore..... Lift nece raditi tokom radni dana zbog nedostatka snijega ako u svakom slucaju padne veca kolicina lift ce raditi javljam vam ako se nesto promjeni.....

aj` dobro  sleep:(

nek je sretno prvo skijanje 09/10 .... ma bice snijega, samo malo strpljenja, al je vazno da su ljudi gore pokazali dobru volju i razumijevanje i mislim da su komentari poput zelenkovog (greeny) onako malo... bez`ze, al dobro, ima nas i namcorastih. ja odo stavljat nosace za skije ...za svaki slucaj

vip-jahorina

Evo slika od danas. Sami VIP i radnici na 6sjedima rade skoro 24 sata dnevno:
Sve slika sa objasnjenjima u nasoj fotogaleriji slika: Slike prvi dan skijanja 2009-2010

abarth87

heheheheheheh, evo mene na prvoj slici u bijelo crnom skafanderu:D skijalo se danas pocela sezona vrlo dobro, samo da je manje magle bilo:D

Nerve

Haj, kolika je Jahorina planina...

harison

Quote from: abarth87 on 13 December, 2009, 18:12:06
heheheheheheh, evo mene na prvoj slici u bijelo crnom skafanderu:D skijalo se danas pocela sezona vrlo dobro, samo da je manje magle bilo:D

I jos karte besplatne :P hahahaha

vip-jahorina

@abarth87
i da nisi slike donio ili izvjestaja dao? hmmm  3:(

HeAd

Quote from: marko0806 on 13 December, 2009, 13:47:42
Quote from: head on 13 December, 2009, 12:54:38
Vip ubise te piranjima...a niti je visina snijega za skijanje niti su vremenski uslovi ok....ljudi moji nema nista od skijanja bez po metra snijega eto nek vam to bude orjentir kad bude pisalo 50 centi onda svi na skije i sve staze se pripremaju i zicare rade...i mislim da se ne isplati dolaziti dok sestosjed ne proradi...eto to je moje misljenje....pa kom obojci tom i opanci  (:smijeh:

a o kvalitetama i stukturi prvog snijega koji padne koji uopste po meni nije ni za sankanje  ce vam nesto reci moj kolega VIP :)
da lako tebi rec 3:( mi smo rezervirali od 26. do 02.01 i imamo 450 km do JA pa bas i nemamo izbora:(
nadam se da do tada ce bit nes vise snjega, da ce tu i tam bit za skijat, prosle godine kad smo stigli u to vrjeme bilo je nest vise od 35 cm i skijali smo bilo je ludo.
a od sesterosjeda sam odavno odustal....prosle godine nam je bilo ok i bez njih

kolega za Novu Godinu ne treba da se sekiras skijanje u tom periodu ce biti 100% jer najavljuju padavine cjele sljedece sedmice...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4