• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

"SNJEZIN Bar 001"

Started by harison, 10 December, 2009, 15:46:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

:s ne sjecam se a jest off sto ti nema ono poslane poruke jebga...meni sad moze jedan jack s ledom  :bravo::(

snjezana

pa kako bi se sjecao...

ja cu... vino..tko bi rekao ;D

skiDeki

Stize....

A za snjezu.....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

A deki si vidio lik pita za karte hahahahahahaaaahaha i tebi na k.... skacu s ovim pitajnima  puf:)  3:(   dobra slika a i hvala za led deki volim s vise leda bas ovako

snjezana

najbolje Hare da se ti s nama napijes..kad oni vide da nitko ne odgovara, mozda se èak potrude i proèitati :)

harison

hehehe moze,  onda ajde jos jedan sipaj  Deki...

skiDeki

Sve si u pravu Hare! Evo stize jos jedna tura i ja ce viski,sa ledom, naravno, Ziveli!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

hehehe...bitka sa likovima kojih mrzi sedeti na guzici i kliknuti 2 puta vise misem !!!!!!!! SANKCIJE HARE!!!!!!!!!  ideea:(  police:(
oooo...Deki skontao sam da ima jedna padina na Fruskoj oko kilometar...manje vise.. kad se ide iz NS pa se skrene desno prema Beocinu....
napravimo koji jump... i udri...dok ne padne mrak!
A nisam ni video da postoji BURE VINA onako... :) i to Vranac! moze meni jedno vince :)
poz za Snjezu i njene zimske carolije( pitu )  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

harison

Dobro vece druze dane, nemoj skakt polomit ces se prije pocetka sezone :D  3:(

mijat


snjezana

e dane onda moze samnom vino popiti.. ima dosta ;)

he ..mo¾da i pite bude

harison

ouuu IMA PIVE KOD MIJATA, A I PITE KOD SNJEZE  (:smijeh: (:smijeh: dernek pravi

BOJAN-BG

ljudi daj te meni jedan viski

harison

Deki trebal pomoc oko tocenja!!! vidim ima GOSTIJU

snjezana

moja je pita postala kao "mali zeleni"- svi pricaju o njima ali ih nitko nije ni vidio.... a kamoli probao (:smijeh: