• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

"SNJEZIN Bar 001"

Started by harison, 10 December, 2009, 15:46:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Quote from: danilosubotic on 15 December, 2009, 16:53:16
moze i meni jedan hibiskusa sa bilo cim! evo me na predavanjima a napolju prava divota! ne secam se da je odavno ovako napadao! Deki sta znam mozda i hocu. na sta lici taj brezuljak...vredi li ista? jel vidis koliko sam ocajan!?        Poz svima
Ma sta da ti kazem, sad ima dosta snega jedino naci neku strminu pa po dubokom a nazad pesice :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

kafana prazna...nemam s kim ni piæe popiti... :'(


harison

 :P tu sam sneki :D Jedan nektar ovako iz snijega mi izvadi  s:nij) s:nij) pada jos uvjek snijeg :D

snjezana


harison

Ma pusti to, on na autu izmjerio :P mrsko mu cistit auto pa reko da ga nece cistit dok ne stane snijeg kako bi dao izvjestaj hahaha, ja vec popio moze jos jedno??

snjezana


harison

Ah dok ja dotrca u kafanu crko sam pa ono vruc hladnu pivu ni ne osjetih ...za ove slike sto je Vip postavio moze gajba nema spavanja derneci se, valjda ce nam se jos neko pridruziti... :bravo::(

snjezana


harison

Takodje, laku noc... ove dvije noci sam crko oci mi ko tegle  :o pa planiram ovu trecu na vrijeme leci :D da odjem sebi  ideea:(



snjezana

ajde ajde..ti si jos mlad pa moras vise spvati..sad cu i ja sleep:(

harison

DA NE bude poslije kod zene, sto su ti tolike oci, ma dok sam bio mladji sve Forum, Forum, FOrum
Pa P. materina sto nisi gledo XXX, XXX, XXX  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
jOS JEDNO ZA KRAJ I KREVET

Big_DANE

hahaha... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Hare Hare...bjezis....cccc.....ajde ja malo dremno od 9-11h...pa malopre ustadoh...ne znam sta cu sa sobom!
Jesmo zaginuli dve noci...tako da treba mora da se odmori...
L A Q  N O C!!!!
JA CU DA CUGNEM JEDNOG JELENKA...PA NA KUNTANJE OPET!!!!

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

snjezana

dobro jutro ljudi.. :)

Vidim da su neki bas porianili ;)

Vlado28

Dobro jutroo narode!  cr:)
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)