• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

"SNJEZIN Bar 001"

Started by harison, 10 December, 2009, 15:46:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


skiDeki

U pravu si VIP, ova ima usne k'o usisivac na mlazni pogon (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

kad povuèe dim izvlaèi i vodu iz kolena  (:smijeh:

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Jel' neko za cugu?Birtijasi, javite se :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Tu sam, cim je cuga u pitanju  ::) a tek skijanje  puf:)

harison

Sta cemo sad pit ljudi...imal ko kakav prijedlog  afrocool:( afrocool:( afrocool:(

skiDeki

Znam igraca! Jutros izadjem u dvoriste kad pada sneg onako lagano, ja udjem u kucu skuvam bokalce rakije, izddjem opet na dvoriste pijem rakiju, gledam u nebo i ........tako (:smijeh: Hare, moze kuvana?  hvala za pozdrav 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Ma samo ¾ivo....tebi nesto toplo...meni hladne rakije meni je vruce ovdje u studiu VIP nalozio isto ko da trosi HAIR DRVA

Big_DANE

Cuga Cuga  guca guca...cagu cagu .... moze jedno tamno nektar pivo!? Nisam odavno! :D
Sta ima narode...danas sam strebao pa nisam bas temeljno presao danasnje postove.....
Vidim krenulo je skijanje... MALI SPUST ZA COVEKA, VELIKI ZA JAHORINU! ideea:( :D  :bravo::( :bravo::(
Nova konobarica se nabacuje Haretu!? Deki ...samo posmatra situaciju i gleda kako da mazne Haretu konobaricu....
Snjeza klima glavom....tek izasla iz tvorza :P  Poreska... (:smijeh: (:smijeh:
MOooze i ovo...(nisam mogao da nadjem tamno nektar :S )!

skiDeki

Moze nektar, a moze i randza!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Sledecu turu ja èastim!!!!!  Da probate ovo pivo!!! :D   :bravo::( (:smijeh: :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

nemora nektar moze i jelenko

harison

 :o dane gdje to ima kupit ...

skiDeki

Dane, da nije to organsko pivo, pio sam jednom u masincu, davno, bila promocija, a kad su poceli naplacivati ja preso na gorki >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...