• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 27 November, 2009, 19:59:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

harison

Quote from: skiDeki on 09 December, 2009, 13:15:47
Moglo je na Jahorini vise pasti, al sta sad da radimo :'(

Ko kaze da na jahorini ne pada..... !!!!

Charlene


abarth87

Hoce li biti moguce skijati ovaj tjedan Vip posto dolazimo sutra i biti cemo do nedelje :) pozzz

harison

valjda ce bit dostupno ... nadajmo se ako bude snijega liftovi rade 100%

dasas

Quote from: abarth87 on 09 December, 2009, 13:43:00
Hoce li biti moguce skijati ovaj tjedan Vip posto dolazimo sutra i biti cemo do nedelje :) pozzz
uuuu... jest da ja nisam VIP, ali mislim da cemo se sloziti da ti je pitanje malo... pretesko ali nadajmo se, nadajmo puf:) s:nij)

vip-jahorina

ja cu zamolit da nas abarth87 izvjesti sa lica mjesta da li je skijao.  cr:)

kao sto sam rekao, ako ovako nastavi i bude dobro napadao, da mogu masine izaci na terene ... skija se preko vikenda. a ako ne, cugamo rakiju  :bravo::(

abarth87

Dolazimo mi svakako sutra oko podne skijalo se ili ne:D Bitno je da je dobra ekipa, i jos ako snijega bude, nema nam kraja :D

vip-jahorina

cekamo izvjestaj !!!

Inace bi htio napomenuti i podsjetiti sve nase forumase da je smisao ovog forumu u razmjeni informacija (ne samo da ja skacem i pravim slike - ne brinite, tu smo mi stalno i izvjestavamo ...), nego da se svaki aktivni i dobronamjerni forumus javi direktno sa jahorine ili poslije povrtaka sa svojim dojmovima i stanjem na stazama.

ovdje dobijes informacije, ovdje ih i dajes dalje drugima na raspolaganje ... mislim da imamo tu moc i konzept da u skoro svako doba godine znamo sta se kad i gdje desava na jahorini i sire.

vip-jahorina

upravo su nam javili da u Sarajevo ko lud pada. Dobro, jer na Jahorini ce jos intezivnije ....  cr:)

dindi

pada, pada pravo u sa....jaooo ne mogu da vjerujem da bi mogla skijati ovaj vikend  :bravo::(

maximus9999

Ni ja ,mislio sam da èemo doèi samo na èevape i rakiju,,a sad ludzatobom:(( z:s) z:s) z:s)

Bojan NS


vip-jahorina

ima za 20 km 7 dana. za goste vipa i naravno nase forumase

DarkoN

hoce li sutra raditi liftovi, ima li zvanicnih informacija i koliko ce biti ski pass za sutra i dane vikenda.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

zvanicne informacije nema, niti ce je na zalost biti. ako bude moguce (puno snijega), vjerujem da ce masine izaci veceras, ali ipak prepostavljam da bi od sutra navecer, naravno ako nastavi padati snijeg moglo se nesto promijeniti i spremiti se za otvorenje sezone.