• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 27 November, 2009, 19:59:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

 (:smijeh: smena na pola sata! (:smijeh: Na Jahorini, prava mecava!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dasas

izvinjavam se ako sam nesto propustio ali zasto ne radi kam 1. 3:(  z:s) z:s) s:vje) s:vje)

skiDeki

Ne radi vec nekoliko dana berovatno treba da se resetuje ili sta vec afrocool:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dasas

havala na odgovoru... izgleda da sada gore bas meteeeeeeeeeeeeeee.... :bravo::(

Charlene

Melem za oci.
Vrijeme nije bas onakvo kakvo bi trebalo biti,i nisu dobre naznake,ali opet se nadam boljem.
Za Jahorinu svakako ne treba brinuti.:)

harison

Ohoooooooooooooooo lagano se zatrpavaju i preostale dvije kamere brzo, lopaticu u ruke i cisti da uzivamo u pogledu...ajde Vipe ugradi grijace ili brisace na kamerama hahahah  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

nije bilko hareta, nije me imo ko zezati  devil:(


gore sipa i pada, ludilo od vremena. opet je prognoza pogodila. snijezni alarm kao i svih godina vise nego precizan!!!!

samo da napada ga malo, da mozemo otovoriti sezonu. Inace imam par novih informacija vezanih za sve i svasta, cim nadjem par minatu, pisem ....

HeAd

za sat dva dobro natrpa :)) gledam bas livigno juce pade metar snijega  austin:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Charlene

Quote from: vip-jahorina on 01 December, 2009, 14:47:41
nije bilko hareta, nije me imo ko zezati  devil:(


gore sipa i pada, ludilo od vremena. opet je prognoza pogodila. snijezni alarm kao i svih godina vise nego precizan!!!!

samo da napada ga malo, da mozemo otovoriti sezonu. Inace imam par novih informacija vezanih za sve i svasta, cim nadjem par minatu, pisem ....

Svaka cast na redovnom izvjestavanju.
Nego mi reci,interesuje me ovaj snijezni alarm?Koji je to "princip funkcionisanja",tako da kazem?Obicna snijezna prognoza,pretpostavljam?
Mozda je pitanje nigdje veze,ali me interesuje.
Hvala.

harison

to ti slicno onom kad ti neko upadne u kucu i pocne alarm svirat,  ;D samo kod Vipa ti je senzor na krovu cim mu padne snjeg haus u kuci

amer

Quote from: harison on 01 December, 2009, 15:03:00
to ti slicno onom kad ti neko upadne u kucu i pocne alarm svirat,  ;D samo kod Vipa ti je senzor na krovu cim mu padne snjeg haus u kuci
(:smijeh:  (:smijeh:

harison

Ajmo gosti registrujte se imat cete popusta na pice u Kafani samo ce vam biti potreban nick i koji komentar da vas zapamtimo  :bravo::( :bravo::( pridruzite se ludoj zabavi na forumu makar dok traje sezona

Charlene

Quote from: harison on 01 December, 2009, 15:03:00
to ti slicno onom kad ti neko upadne u kucu i pocne alarm svirat,  ;D samo kod Vipa ti je senzor na krovu cim mu padne snjeg haus u kuci

Lijep primjer,za one kojima neko upada u kucu. 8)

skiDeki


Svaka cast na redovnom izvjestavanju.
Nego mi reci,interesuje me ovaj snijezni alarm?Koji je to "princip funkcionisanja",tako da kazem?Obicna snijezna prognoza,pretpostavljam?
Mozda je pitanje nigdje veze,ali me interesuje.
Hvala.

Preko satelita, to je sve sto ti Vip moze reci!

Tako je glasio Vipov odgovor na isto postavljeno pitanje, ranije na forumu.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...