• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 27 November, 2009, 19:59:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio.

Najavljene su padavine za nadolazeci utorak. Nadamo se da ce polako poceti padati, kako bi otvorenje sezone moglo se odrzati ...

pinkpanter

Sto znaci nista od dodatnog sredjivanja staza. :(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

HeAd

staze ce srediti skijasi svojim skijama...malo zgrnu s lijeve strane malo s desne i eto staza ociscena (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

SVOXY

FLOWBOARD

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borderka

ima li ista od snijega??? na camu nista  :'(
tjesi me sto je bar malo zahladilo...

vip-jahorina

pada snijeg !!!! a nismo dobili snijezni alarm. doduse najavljeno za utorak ....

BD-electronic

E to je prava informacija  :bravo::(
Do sljedeæeg vikenda da mi otvorimo sezonu !!!!

vip-jahorina

vazno je da se malo ohladi zemlja, jer je prilicno toplo bilo zadnjih dana (sedmica) tako da je ovaj snijeg nam je ipak dobrodosao.
mislim da ce se veoma brzo otopiti, ali kao sto rekoh, zadatak mu je da ohladi podlogu.

a kako su najavljene nove padavine, nadam se da ce pocet i polako zadrzavati se na podlozi.

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Mox

Kako gledam utorak navecer bi trebao padat i cetvrtak takodjer. s:nij) tad bi trebao ostat malo duze ;) koji dan

borderka

da, al na prognozi stoji slab snijeg... to je par cm... to jos uvijek ne znaci da pocinje sezona.

duki

Manite se prizivanja snega bar dok ne zavrse zice.
kad njih zavrse neka pada koliko hoce

borderka

ma samo nek pada... super je sto nam stavljaju 6sjede mada meni nije frka za pocetak sezone vozati se i na onim drvenim zaledjenim letvicama... hehehehe

Peglas

Quote from: borderka on 28 November, 2009, 20:18:35
ma samo nek pada... super je sto nam stavljaju 6sjede mada meni nije frka za pocetak sezone vozati se i na onim drvenim zaledjenim letvicama... hehehehe
©to se tièe mene mo¾e i tanjir da vuèe  (:smijeh: jest da odvali noge al bo¾e moj  (:smijeh:
...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...