• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 27 November, 2009, 19:59:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Hvala na informacijama. Iskreno se nadam da ce nastaviti da pada!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

abarth87

Kamere stala na 15 i 58 :S :S kakvo je stanje pada li snijeg:D

harison

Malo prosnjezavanje nesto sitno, nista jos ozbiljno  :(

maximus9999

Mo¾e neko "probuditi"  kamere?? puf:)

maximus9999


loop

allways stand sideways!

BD-electronic

Ima li kakva informacija o trenutnoj visini snje¾nog pokrivaèa i temperaturi na jahorini ? i jel stalo ili ?

harison

ima ga do neki 10-tak cm , jos lagano prolijece al nista posebno,u svakom slucaju svaka pahuljica je dragocjena  ludzatobom:((


harison

nadamo se jacim padavinama tokom noci, kada svi legnemo a on nas iznenadi sutra :D 10-15cm sigurno ima ovdje gdje smo mi na polazim stanicama...dok na vrhu vjerovatno ima i vise , ti s vlasica ti govore visinu s vrha Vlasica

Charlene

Vrh ili ne,vjerovatno je Vlasic dobio vise padavina od Jahorine,a samim tim i snijega.:D
Ali meni ovo izgleda skroz idilicno gore. ludzatobom:((

skiDeki

Hare, u gace i na krov!! Evo i ja se spremam cr:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Quote from: skiDeki on 09 December, 2009, 21:59:30
Hare, u gace i na krov!! Evo i ja se spremam cr:)

Hahahha, jutros sam tarlaho drug moj, ledenice se uhvatile pa malo pred kamin digo sve cetri u vis dok se ne odledi dobar nam studio toplo pravo a napolju snijeg lagano paducka !!!

skiDeki

A da ja ipak idem gore, ne bi li s:nij) poceo jace padati hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

probaj , mozda su kod tebe specijalna, dolazim za minut samo da posluzim ovo u birtiji i malo se zgrijem  (:smijeh: