• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 27 November, 2009, 19:59:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Uklonjen citat, pa posto smo imenjaci, moze dnevna da prodje :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BD-electronic

Jupi  ;)    dr¾im te za rijeè (post)

skiDeki

Nisam do sad bio tvrdica-skrtica, pa necu ni sad, samo moram zapisati sta sam kome obecao: VIP-u 1l kajsije, Snjezi da cu je spustiti sa ogorjrlice, VIP-u 1l sljive, Haretu novi mikrofon, VIP- 1l medovace, Snjezi poljubac, VIP-u 1l kruske, BD elecronic 1-dnevni pass, VIP-u 1kg domaceg kulena, forumasima da ce pasti sneg pred otvaranje sezone....... I jos puno toga, pa kad malo razmislim mozda ove godine ne dodjem na Jahorinu (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dasas

u bl pljusak zadnjih 1/2 sata uz vjetar promjenljivog pravca, temp 5-6C...
na jahorini sutra u jutro 1/2m minimum ... ludzatobom:(( s:vje) s:vje) s:vje)

vip-jahorina

ovo lije pravo i mogu vam reci da vec polako, ono, skroz polako prelazi u snijeg. mislim da ce za koji minut krenuti ....

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

deki, mjesa se. kod mene jos ne pada. ovo mi je na kameri kao snijeg, ali je kamera na 100m vise smjestena od mene ....
cekamo snijeg !!!  ludzatobom:((  ludzatobom:((

Mox

tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

skiDeki

VIP cekam zvanicnu objavu padavina pa da mogu mirno ici spavati!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Kamera rajska dolina-ZATRPANA s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

maximus9999

Puno pozdrava iz Slovenije...Sad kad poèinje sneg :D ,mogu i ja na spavanje :bravo::(,,,,Vidimo se u petak :-))

vip-jahorina

pasce ce valja, ovo je vjetar, kisa susnjezica ... kamera 1 je zatrpana skroz, susnjezica kod mene

dasas

Quote from: skiDeki on 08 December, 2009, 23:23:51
VIP cekam zvanicnu objavu padavina pa da mogu mirno ici spavati!!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ma upravo sam pregledao nekih 5-6 sajtova na kojima ja pratim vremensku prognozu i na sve i jednom maltene 100% podudarno ...znaci snijeg od sutra pa u narednih nekoliko dana...zivjeli :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

E sad se vec lakse dise! Idem na spavanje ujutru postavljam slike sa 1/2m snega! Pozdrav raja!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

maximus9999