• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 2.dio

Started by vip-jahorina, 27 November, 2009, 19:59:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Tako je Head, a statistika nikad nije sigurna!! Mozda jedino da se kaze da je u martu uvek najbolje skijanje austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

cekaju ko zapete poske. naravo da ce odmah izlaziti na teren, cim padne i naravno kad ga dovoljno padne ...
ali mislim da ga mora bar 30-40 pasti ako ne i vise da bi ovi ratraci izasli na staze.

HeAd

meni je licno najbolje u februaru...u martu zna biti puno snijega al isto tako zna i da otopli i staza postane mekana sto mrzim......
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

I ja uvek-FEBRUAR. Evo ratraci su izasli....
Po izgledu bi rekao da su novije proizvodnje gresim li..?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

loop

allways stand sideways!

vip-jahorina

da onaj prvi, a ostali su malo stariji (znam kako su ih kupovali: 2+2+1

borderka

Quote from: Charlene on 08 December, 2009, 17:38:47
Quote from: borderka on 08 December, 2009, 14:28:44
i meni se cini da nista od ovog najavljenog snijega  :'(

A sto ne bi pao?To sto si ti mozda na 400-500 metara nadmorske visine ne znaci da on nece padati na 1600.
Sanse su velike,pa cemo vidjeti sta noc donosi.:)
znam kad je otprilike u sarajevu kisa, gore je snijeg... ovdje jos uvijek nema kise

Mox

znaci sad ozbiljno..pricao sam licno preko msn-a sa par mladjih ali iskusnih meteorologa :P i onaj gledali smo sve zivo od kretanja oblaka..vlaznosti..temperature mogu samo reci ovako u srijedu ce padati malo snijeg potkraj cetvrtka ce stati,ali ce nam u noci na petak stici novo jace naoblacenje i temperatura ce pasti za koji stepen..Snijeg ce najprije zahvatiti planine a kasnije potkraj dana i ostale djelove u BiH..sto je najbolje snijeg ce nastaviti padati i tokom vikenda..i naredne sedmice mozemo ocekivat par obilnijih snijeznih padavina al o tome u iducem javljanju!!!Znaci moze se desit neka promjena ali vrlo tesko ... jbt samo kako je ova zadnja 3-4 dana bilo tesko prognozu sastavit neopisivo :S

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Mox

http://www.bhmeteo.com/ izbacili su na web takodjer i na mojoj stranici pise slicno :P

Charlene

Quote from: borderka on 08 December, 2009, 19:57:15
Quote from: Charlene on 08 December, 2009, 17:38:47
Quote from: borderka on 08 December, 2009, 14:28:44
i meni se cini da nista od ovog najavljenog snijega  :'(

A sto ne bi pao?To sto si ti mozda na 400-500 metara nadmorske visine ne znaci da on nece padati na 1600.
Sanse su velike,pa cemo vidjeti sta noc donosi.:)
znam kad je otprilike u sarajevu kisa, gore je snijeg... ovdje jos uvijek nema kise

A evo recimo kod mene lije kisa.
Uskoro ce i gore,nema potrebe za panikom.:P

skiDeki

Sve prognoze govore da ce u narednom periodu biti hladno sa snegom, pa nemoguce je da su svi pogresili ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

ako se ne varam, charlene je u saraju - znaci tamo pada? ima li neko da potvrdi?
na jahorini jos nista

Bojan NS

Занимљиво је да на Копаонику нема ама баш ништа снега, нити ми се чини да ће да пада

Charlene

Quote from: vip-jahorina on 08 December, 2009, 20:59:17
ako se ne varam, charlene je u saraju - znaci tamo pada? ima li neko da potvrdi?
na jahorini jos nista

Charlene je iz Tuzlanskog kantona.
Pretpostavljam da bi padavine uskoro trebale i kod vas gore.Izvjestavaj nas.:)