• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Sta mislite o novom dizajnu jahorina.org ?

Started by vip-jahorina, 21 November, 2009, 03:16:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Sta mislite o novom dizajnu jahorina.org ?

bas mi se svidja
10 (58.8%)
ok je
4 (23.5%)
stara je bila bolja ...
3 (17.6%)

Total Members Voted: 17

vip-jahorina

Upravo smo zavrsili i objavili novi dizajn pocetne strane www.jahorina.org.

Data je mogucnost kreiranja svakom gostu i to pojedinacno. Promjena naslova, pomjeranje prozora, zatvaranje prozora, promjena boje ...
Optimirana je za, da ne kazem za sve, ali za vecinu browsera: Internet Explorer (IE > 5.5), Firefox, Safari, Chorme ...


Ukoliko imate nekih problema, zamolio bi vas da mi kratko opiste ovdje u forumu o kakvim se problemima radi. Bicu Vam zahvalan  :)

skiDeki

Vip sad mi je jasno  zasto te je slabo bilo na forumu zadnjih dana :bravo::( :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

cool cool...djasvi mi se!  :D Po mom misljenju stranice treba da bude pregledna i PRAKTICNA- a www.jahorina.org jeste!
Mozes da menjas sta te interesuje stavih na vrh...VRH!....nisam to skoro video na nekoj web stranici!
poz

vip-jahorina

ispod prozora sa vikendicama cemo jos staviti par prozora sa interesantnim temama. tako da svako moze svoju jahorinu.org imati sa temamo koje iskljucivo su njemu interesantne

kome god sta padne na pamet nek predlozi...

vladimir

Gdje je link za kamere?
Ostalo je OK, ali ne mogu pronaæi link ili sam toliko æorav. 8)

vip-jahorina


brera


Speed


otrov

share it with friend or two