• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vratite nam TACKE !!!

Started by zum, 05 November, 2009, 19:58:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li trebaju da nam vrate tacke ?

DA
100 (96.2%)
NE
4 (3.8%)

Total Members Voted: 104

midwest

Quote from: ski_ns on 02 December, 2009, 16:00:07
Hm.... èudno mi je da to tako radi - da se preostali broj taèaka èita sa kartice - koliko ja znam to bi trebalo da se snima na nekom serveru i da se svaki put a¾urira kad se ne¹to promeni (kad stavi¹ karticu u onaj ureðaj). Tako da mi ovo obja¹njenje malo smrdi.

I ja mislim da se to ne cita sa kartice... Nego interesuje me je li gore ikad proradio proximity sistem (nisam bio gore zadnje dvije sezone) za sve vrste karata ili i dalje samo stancaju 6-dnevne na njemu, a ostali i dalje ubacuju karticu?

limeni

Quote from: head on 03 December, 2009, 11:12:26
4 ski passa 120 eura....kako  to???
ako je 39 KM dnevni ski pass---- 156KM

uf u pravu si, mala posljepodnevna dekoncentracija. Ali opet se isplati sa taxijem  ;D

JauntyJackalope

Значи од ове године тачке су у плускванперфекту....то није уреду....због лошијих скијаша и сиротиње....
УАААА !  :o
Вратите људима тачке !  3:(

Bojan NS


harison

Ja mislim da je to zavrseno....tackica vise nema , ali svasta se moze desti oni su kao vremenska prognoza, sad vako sad onako  (:smijeh: (:smijeh:

Lilike


Bumbare




01xxx01

VIP-e, sta bi na sastanku? Tackice?
:P

snjezana


Lilike

Kako mogu da glasam u anketi ?

Bumbare




Lilike

Vidim, vidim, samo ne znam da glasam, ne mogu nigde da kliknem

vip-jahorina

mi smo to spominjali svima i svugdje, ali po svemu sudeci tackica za ovu sezonu nema.
kako mi ne odustajemo tako lako, ne mojte ni vi, pa ko zna, mozda budu vracene za iducu sezonu.

vip-jahorina

evo, nakon dvije godine molbi, prigovora i razlicitih akcija dobili smo ih nazad: TACKICE  ole  regge
od ove sezone uz video nadzor idu i tackice na Jahorini. Cijene cemo objaviti cim budu odobrene na nadzornom odboru OC- Jahorine  :bravo::(

serzinjo

 :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Ovo je odlièna vijest. Trebalo im je "samo" dvije godine. Ali bolje ikad nego nikad.