• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

POVRATAK NA JAHORINU !!!!!!

Started by dubrovkinja35, 22 February, 2006, 18:53:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


vip-jahorina


dean1

ah!sto reci! prosle godine se ekipa iz Rijeke odlucila za Jahorinu.bile su u planu i neke druge destinacije ali evo..odlucili se bas za Jahorinu.
  malo nam je bila banana kako ce ljudi reagirat jer smo Hrvati ali proslo je i bolje nego sto smo ocekivali.
nitko od nas 9 nije dozivio nista neugodno,bas naprotiv,sprdnja sa zaposlenicima,opustena atmosfera......SUPER!!

odusevili smo se i stazama tako da djelomicno ista bolesna postava dolazi opet na skijanje/bordanje na Jahorinu.
sad samo treba cekat mjesec dana-cini se kao da nikad nece doc,al kad dode..FEEEEEEESSSTA!

aj zivjeli!!

vip-jahorina

lijepo je ovakve postove procitati....

sto se tice nas: kao i uvijek - DOBRODOSLI NAM PRIJATELJI

gabrijelos

Jos u utorak sam se vratio s Jahorine bas kad je poceo padati snjeg ja sam morao otici, ali nije mi zao. Zaljubio sam se u Jahorinu naucio sam skijati i dobro sam se proveo.

U subotu popodne i i nedjelju ujutro po sat vremena skijanja s uciteljem i dva moja prijatelja i ja kupismo kartu za Ogorjelicu ni manje ni vise. Popeli se mi i polako dolje lijevo pa desno i tako jedno sat vremena i evo nas dolje zaljubili smo se u skijanje.

Sutra dan posto je jako puhao vjetar i radila samo Praca (Skocine) tamo smo se skijali i iskreno preporucam tu zicu i desni put za pocetnike,  tu smo najvise uzivali staza je po mom misljenju idealna za one koji su tek naucili osnovne korake i malo se oslobodili.

Nasa domacica nas casti vikendom u 3.mj. i mi se svakako namjeravamo vratiti a i na godinu ako sve bude uredu vracamo se.

Planina je prelijepa, ljudi srdacni!!!

vip-jahorina

zar nije lijepo nesto ovako procitati? :)

sav trud koji smo ulozili i ulazemo, da bi gostima bilo ugodno, se isplati. ja vam svima kazem, da necete na jahorini imati problema. ukoliko ste i vi ljubazni, svi ce prema vama biti ljubazni.

radujemo se ovakvim izvjestajima.....


steta samo sto si si bas sad morao otici. mi smo poprilcno zatrpani sa snijegom, a najavlju ju se i daljne padavine. danas je za razliku od ostalih dana suncano.

dariarius


nives

Bila sam predhodne dve zime na Jahorini. Odusevljena sam tom planinom i veoma mi je zao sto necu i ove godine skijati tamo. Trenutno sam na privremenom radu u Sociju (Rusija). Bila sam na Krasnoj Poljani, sad za vikend to je planina na kojoj oni konkurisu za olimpijadu 2014. Mogu vam reci da je Jahorina zakon za ovu planinu. Veliki pozdrav iz Socija!!!

Sone-BL

Ja sam se vratio sa Jahorine prije dava dana, sta reci nego, extra,extra,extra... Proveo sam gore 5 dana za novogodisnje praznike, raj,raj,raj... Puno pozdrava iz Banja Luke!!!



meri

Bravo, Dubrovkinjo, dobrodosla.
Tako smo i mi iza rata isli na more u Spaniju, Grcku i Tursku pa "skontali" da se mnogo ljepse provodimo na Jadranu. A osim raznovrsnosti staza nista bolji ugodjaj skijanja nije u Alpama u odnosu na Jahorinu ili Vlasic. Ipak skijas 5-6 sati a ostalo cine provod i klopa, a tu su ljudi glavni. Mi uzivamo u skoljkama i ribi "dole" pa, eto, pronadjite i vi stogod ukusnoga ovdje. Svi koji cuju price o nacionalnim glupostima neka ne vjeruju: na brdu je glavno da ima mnogo snijega a on je bijel, nije ni crn, ni zut, ni crven.... Isto je na Blidinju, Bjelasnici, Jahorini, Vlasicu...


mini

Hvala Spliæo! Nakon ovako pozitivnih komentara ne mogu nego jedva èekati da i ja upoznam Jahorinu.  Za sad ne mogu usporeðivati Italiju i Austriju s Jahorinom ali problem s borderima je svugdje ( barem je bio prije 5-6 godina, ne znam kako je sad). Stvarno bi trebali imati posebne staze, a da li je to izvodivo- ne znam.