• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Laffite

Naravno VIP-e, omace mi se, a nisam htjeo ponovo slati da nepeglam prisutne i da ne zauzimam prostor...HVALA :bravo::(
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

harison

Majstore svaka cast na slikama, akb da ih bude jos pri zavrsnoj fazi :D, i jedan kratki video testiranja zice :D

MarijaBB

Kada gledam slike, imam osjecaj da je zica preblizu ceste na ogorjelici i da ce tu biti problem sa ulazom. Vi koji ste bili gore, kakav je stvarni dojam?

vip-jahorina

samo izgleda tako marija, na istom je mjestu 6sjed kao stari dvosjed, nego je sve malo sire.

harison

Quote from: MarijaBB on 09 November, 2009, 14:43:06
Kada gledam slike, imam osjecaj da je zica preblizu ceste na ogorjelici i da ce tu biti problem sa ulazom. Vi koji ste bili gore, kakav je stvarni dojam?

Kada kamion moze uci onda je sve uredu :D ima slikica kamionce na ulazu!!

Popokatapetl


vip-jahorina

Pozdrav!
svi se preselili u onaj prvi dio foruma sa novostima i vjestima, a pjane se u donji dio zakucali, u kafani ! ;D
Ova tema postaje aktualnija sa pocetkom padavina i priblizavanjem sezone


skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 13 November, 2009, 13:22:31
Pozdrav!
svi se preselili u onaj prvi dio foruma sa novostima i vjestima, a pjane se u donji dio zakucali, u kafani ! ;D
Ova tema postaje aktualnija sa pocetkom padavina i priblizavanjem sezone
Evo ga samo da VIP vidi da nisam stalno u kafani :) :)
Imam sistem: kad dodjem na forum prvo odem u kafanu, pa se prosetam po ostalim temama, pa onda opet u kafanu i tako dok sam god online austin:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Evo sada Akcija slike su umanjene da bude preglednije.. ima jos slika ,al utakmica pa pripreme u kafani su vec pocele samo ja jos falim cujemo se drugi put nedjelja navece :D


















skiDeki

Svaka cast za slike, vidim da je bilo dosta raje, verujem da cemo dobiti detaljniji izvestaj sutra! Dobar provod Hari  ;)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Quote from: skiDeki on 14 November, 2009, 18:33:01
Svaka cast za slike, vidim da je bilo dosta raje, verujem da cemo dobiti detaljniji izvestaj sutra! Dobar provod Hari  ;)

Hvala legendo, za tebe ima da popijem 3 ljute :D idem sad vec ludilo pozz

skiDeki

VIP-e ako ikako mozes uticati ili nekeko skrenuti paznju nadleznima da se ovim vrednim i dobrim ljudima obezbedi neki popust, povlastica ili sta vec, u znak zahvalnosti i podrske, za ovo sto su ucinili danas, verujem da i ti mislis isto? Da nisam 300 km daleko sigurno bih dosao, jer zaista volim Jahorinu, a danas su tamo dosli moji istomisljenici, tako da bi atmosfera na Jahi  bila ok :)

SVAKA CAST OMLADINCI :bravo::( :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

da vidimo sta ce biti, i sta su im obecali.
inace, izgleda da se radilo danas.  ja sam vec par pura ovdje u forumu a i u razgovorima pozivao da se organizuju "radne akcije" i naravno da se nagrade ucesnici.
vjerovatno je to i poniklo odgovorne da naprave nesto tako....

trebali bi dobiti popust na skipas (sam cuo, sli skroz neprovjereno)

harison

Quote from: skiDeki on 14 November, 2009, 18:45:08
ovim vrednim i dobrim ljudima obezbedi neki popust

sta ce nama popust, nama je bitno da ima rakije dok se radi, a za popust cemo lako  :bravo::(