• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Quote from: Zarko on 19 October, 2009, 15:56:46
Admine ako si dobar sa direktorom pitaj dal on misli da reklamira nove zicare.....malo tv radio i to ako bude htio javi ;D ;D ;D
mislim da ce on sam to procitati, pa ako bude imao interesa ....

Quote from: Zarko on 19 October, 2009, 16:00:37
Kamere opet blokirale 3:(

kamere se sve ok, osim ove jedne zatrpane snijegom

gogo6309

[leitner nam je obecao da ce uspiejti postavi do roka jednu zicu, a da ce druga biti 10-20 dana poslije toga. mi nismo imali drugog izlaza nego prihvatiti to rjesenje.
znaci, i Bog dragi ne moze nam dati garanciju, ali kako stvari stoji (neki dan sam sa direktorom OC pricao), sve ide po planu, izgubili smo nekih 7 dana zbog ovih padavina.

znaci, prati nas i dalje, sve sto saznamo i cim budemo mogli dati bilo kakve prognoze, objavit cemo ih. jos nesto: leitner ce i dalje graditi ovu planinu, tako da im je samim stalo da se dobi pokazu.

moja procjena: ogorijelica je gotova oko 15.-20.12. a poljice oko nove.
Quote

znaci sranje!  tesko da se moze takav rok ispuniti ! sta se cekalo do sada?! balkanska posla.daj , zelio bih da grijesim.

zum

mislim da vip vec par puta zamolio da se pise o sestosjedu u odgovorajaucoj temi.
gogo trebao si samo malo procitiati, pa bi vidio da se radi ovdje ipak o vrhunskom poduhvatu  3:(

Big_DANE

Quote from: gogo6309 on 19 October, 2009, 17:11:04
[leitner nam je obecao da ce uspiejti postavi do roka jednu zicu, a da ce druga biti 10-20 dana poslije toga. mi nismo imali drugog izlaza nego prihvatiti to rjesenje.
znaci, i Bog dragi ne moze nam dati garanciju, ali kako stvari stoji (neki dan sam sa direktorom OC pricao), sve ide po planu, izgubili smo nekih 7 dana zbog ovih padavina.

znaci, prati nas i dalje, sve sto saznamo i cim budemo mogli dati bilo kakve prognoze, objavit cemo ih. jos nesto: leitner ce i dalje graditi ovu planinu, tako da im je samim stalo da se dobi pokazu.

moja procjena: ogorijelica je gotova oko 15.-20.12. a poljice oko nove.
Quote

znaci sranje!  tesko da se moze takav rok ispuniti ! sta se cekalo do sada?! balkanska posla.daj , zelio bih da grijesim.

CEKAMO TEBE GOGO DA IH TI MONTIRAS!!!!!  ludzatobom:(( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Milos_Banjaluka

 puf:) nije ovo tema za sestosjed,al nema sta ako ne ispuni leitner rokove,samo linc napravit...... ::) al sreca ja dolazim u januaru pa ce sve bit spremno.....al ipak linc i penali...... ;D ludzatobom:((
I <3 Jahorina

gogo6309

Quote from: zum on 19 October, 2009, 17:40:58
mislim da vip vec par puta zamolio da se pise o sestosjedu u odgovorajaucoj temi.
gogo trebao si samo malo procitiati, pa bi vidio da se radi ovdje ipak o vrhunskom poduhvatu  3:(

i citat vipa u vezi sa rokovima je u ovoj rubrici.ja se naravno radujem novim zicarama, one su se trebale izgraditi jos prije vise godina.nervira me da se tako kasno pocelo graditi i da se doslo u situcaiju da gradnja ulazi u i skrnavi sezonu.zar se nije moglo u proljece startati?
sto se mene tice dolazim rado na jahorinu, gdje imam vikendicu, ali je za mene sezona pocela vec u schladmingu.to mi je samo 70 km udaljeno.sezonska je 425 eur.

brera


gogo6309

Hajde dobro,i ja drzim palceve za te rokove.Zelim da se gradi,da Jahorina bude na najvisem nivou i da se udje u ovu sezonu spremno.Ova sezona je poceti veoma rano,u Austriji je vec krenula.
Sad je trend u svijetu sto ranije  krenuti, mada je meni licno prava zima, jan-feb.
Zelim organizatorima i voljenoj Jahorini sve najbolje.Dolazim obavezno 2-3 sedmice.Jer Jahorina ima ono sto u Austriji nema.

Pozdrav

Simiki

Sta ce nam topovi za snijeg???
VIdi  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Big_DANE

Sto se tice posla na Poljicama se radi punom parom! Cak dve masine i kamioncina i gomila ljudi!  :bravo::( :bravo::(

nenobl

ej danas sam vidio da je nad banjalukom preletio onaj helikopter sto sad radi na Jahorini! su vec poceli dizati stubove ili sta vec? .... mene kako se interesujem kao da cu ove godine na skijanje..  :-\

neca

halikopter radi sutra se postavljau stubovi  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

brera


brera


MarijaBB

Krsno je ovo.
Znaci, sigurno se stize na vrh ali sta sa vrha.......

Hoceli ratraci da rade sta kvlitetnije? Prosle godine je bilo tao i tako,  nisu se mogli hvaliti.