• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


Charlene


brera


Charlene


brera


zum

charli ba! eno mozes sad vidjeti i na dvojci.  ;)

Charlene


AcoBL

VIP-e sta je sa podacima o vistini snijega?... Hocete li ih i dalje azurirati ili cemo imati samo podatke sa web kamera...

vip-jahorina

hocemo, ali jos je rano za to. ti podaci pocinju se objavljivati oko 15.12, tamo negde sa pocetkom rada zica.
sad da ga mjerimo je suludo.
Znaci pored kamere, idu i uobicajeni podaci o visini snijega temperaturi i narano ski info o zicama.

reger

veju li veju. valjda ce sutra stati sa padanjem. cekamo ko ozeblo sunce utorak i zracni desant talijana na jahorinu  ludzatobom:((  ludzatobom:((

harison

Stanje na Jahorini, kako kamere pokazuju tako vam je  :-X ja mislim  >:D  cr:)

reger


harison

Ma nista brate moj, vratite nam dvosjede kako je krenulo sa padavinama zatrpat ce vam rupe pa onda ponovo kopajte  :bravo::( :bravo::(  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

stefi_89

gledaj ti ovo, a prosle godine smo morali da ga prizivamo i da igramo oko vatre...

harison

kakva ce ovo podloga bit za sezonu koja nam slijedi :D nema vise crnih mrlja ovo ce da bude led i poslije kad onaj fini napada staza MRAK ideea:(