• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

md

Evo predlog!
Svi obeæavaju razno-razne rakijice iz raznih krajeva pa da organizujemo jednu "konferenciju" na kojoj æe vrhunski struènjaci degustirati ponuðene proizvode,onako, direktno sa staze pa na degustaciju.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

thegrke

Ja bih da se prijavim za "strucnog" degustatora, ako nemate nista protiv. ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

zum

Quote from: thegrke on 16 October, 2009, 15:41:26
Ja bih da se prijavim za "strucnog" degustatora, ako nemate nista protiv. ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

  :bravo::( :bravo::(

Speed

VIP-e ove kamere su fenomenalne, covjece imam osjecaj kao da sam na Jahorini. Svaka cast, samo tako nastavite! :bravo::(

thief

konacno kamere rade i to je extra odradjen posao...svaka cast.... afrocool:(

Big_DANE

Quote from: Vlado28 on 16 October, 2009, 14:21:10
Quote from: danilosubotic on 15 October, 2009, 15:09:56
LJudi sta mislite da se Vladi28 oda priznanje i da mu se uruci litar rakije za ovaj trud!!???
SLIKE SU EXTRA!!!!!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Hvala brate danilo...dobijes odma ti od mene litru sljive,moze?   :bravo::( ideea:( ;D

Nema na cemu! Moooozee! Ja tebi ovako jednu ljutu lozu - doduse nije iz Hercegovine al dobra je!  :D   :bravo::(

vip-jahorina

ja se nadam da nece bit vecih problema sa kamerama.
test faza prve kamere je pokazala da nacesce greske su: nestanak struje pa je potrebno resetovanje kamere (ne uvijek), a te kamere nisu u nasem birou da to neko za 5 minuta uradi.
drugi problem je nestanak ili kvar na internet mrezi. tad smo skroz nemocni jer moramo cekati da se telekom smiluje i popravi kvar. obicno to ide sve do banja luke. a za to treba vremena i strpljenja.

I naravno ove kamere koje su izlozene direktno snijegu mora neko otici i ocistiti snijeg s njih. naravno, nismo ih mogli u sobe stavljati i zastiti od snijega. sto se tice zime, nema zime za njih.

to su problemi koje cemo imati sa kamerama i zato se nadam da cete nas razumjeti kad nam tu i tamo kamere stanu ili budu zatrpane.

MarijaBB

Problemi su tu da se rijesevaju. Ljudi, svaka cast. Ma jok ljudi, ljudne.

Odo da radim cucnjeve,  trebace    ;D

irvas

Samo da se osvrnem na nesto sto je ranije pomenuto a to je da Di sole ostaje tamo gdje jeste jos ovu godine. ©ta je u planu na tom mjestu?

vip-jahorina

ne znam vise sta ce tamo biti, o tome cemo na kraju sezone ...

skiDeki

Kamere su odlicne, sad se mnogo bolje i jasnije vidi pravo stanje na Jahorini. :bravo::( :bravo::( :bravo::( Samo tako nastavite ;) Veeeeliki pozdrav iz srema za VIP i sve ljubitelje Jahorine. Vidimo se, naravno, i ove godine.....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


brera

Vidi, vidi, rade i vikendom!!!! Kamera Poljice!!

vip-jahorina

leitner pritego  8)

nego evo mi opet snijeznog alarma. za veceras, sutra i ponedjeljak.  :'(

brera

Pa bila je prognoza, od utorka sunce i HELIKOPTERI.