• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Vlado28

Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

CICID

head naskijam se i ja u februaru kada odem sam s frendovima u Austriju ili Italiju. A na Jahu idem sa djecom i ne mogu birati termin. Ne kazem da mi je bilo lose ovih godina, ne bih se vracao  da mi se ne svidja, ljudi su super, sve 5, cak mi ne smetaju ni stari liftovi i losije staze ( kad ih uporedis sa skijalistima vani ). Puno ljudi ide na Jahu koliko zbog skijanja toliko i zbog domacinske atmosfere koju neces naci nigdje drugo.
Ali ipak fali snijega.    s:nij) s:nij) s:nij)

brera


nenobl

Quote from: vip-jahorina on 13 October, 2009, 09:25:51
neno, nemoj se utopiti, i bice valjda i sezona 2011!! javi nam se broda kad uhvatis negdje internet (sa slikom najbolje 8) )

jahorina je zatrpana sa  s:nij), na palama ima oko desetak cm pravog  s:nij). na jahorini je prepostavljam oko 20 cm.
pada i dalje. kako izgleda na prognozi, bi trebalo danas lanagice prestati pa zategnuti u minus. i onda opet padavine oko subote.


kamere su nam trenutno zatrpane i veza je prekinuta (jer nam je telekom napravio super konenciju sa jahorinom, cim padne snijeg nama padne internet   (:smijeh:  )

;D prosle godine sam dao otkaz na brodu ranije, dobrim dijelom da bi dosao na Jahorinu... i jesam!  ;D a ovaj put me smijem da se za*ebavam! u kriticnom ternutku javicu se sa kariba/bahama... he... ako do tad opet ne dam otkaz!  (:smijeh: pih.. ko ce cekati 2011!!!

HeAd

Quote from: CICID on 13 October, 2009, 16:54:24
head naskijam se i ja u februaru kada odem sam s frendovima u Austriju ili Italiju. A na Jahu idem sa djecom i ne mogu birati termin. Ne kazem da mi je bilo lose ovih godina, ne bih se vracao  da mi se ne svidja, ljudi su super, sve 5, cak mi ne smetaju ni stari liftovi i losije staze ( kad ih uporedis sa skijalistima vani ). Puno ljudi ide na Jahu koliko zbog skijanja toliko i zbog domacinske atmosfere koju neces naci nigdje drugo.
Ali ipak fali snijega.    s:nij) s:nij) s:nij)

ma za tebe druze onda nema zime cim tebe ima svuda...a za gospodju sladju> sladjo spomenuo sam februar jer tada iz licnog iskustva znam da snijeg retko omane, a ti sad vidi da se deciji raspust prebaci za februar (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

opet imamo snijezni alarm. od sutra, onako laganice dan-dva.
ne mozemo nista uraditi od snijega. kamere na s zezaju, radovi na sestosjedu ....

Popokatapetl


mijat

Quote from: vip-jahorina on 14 October, 2009, 00:32:09
opet imamo snijezni alarm. od sutra, onako laganice dan-dva.
ne mozemo nista uraditi od snijega. kamere na s zezaju, radovi na sestosjedu ....

ovaj sneg nam je falio ko èir na guzici!

01xxx01

evo u Sarajevu ludo vrijeme - pocelo sa suncem jutros, pa je bila oluja maltene prije pola sata, a sad opet viri sunce! i pada snijeg.
nadam se suncu na Jahorini, da se nastave radovi!
::)

cestitam drustvu na prinovama!!!!!!!!
:bravo::(

marina

Na Jahorini je slicna situacija, mijesaju se sunce i snijeg, i  pravo hladno.
Radnici su nastavili sa radovima oko montiranja opreme , ali za sada nema masina koje obavljaju zemljane radove.
VIP Jahorina Woman Team

Vlado28

Quote from: marina on 14 October, 2009, 11:17:22
Na Jahorini je slicna situacija, mijesaju se sunce i snijeg, i  pravo hladno.
Radnici su nastavili sa radovima oko montiranja opreme , ali za sada nema masina koje obavljaju zemljane radove.

Tako je Marina. Evo i ja sam malo prije stigao sa Jahorine. Ljudi nesto rade ali kao sto Marina rece masine za zemljane radove ne rade.

I usput ljudi sto je hladnoooooooo. brrrr
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

md

vlado i marina

sve se to slabo vidi na vasim fotografijama!!!!!!! ;) ;) ;)
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

vip-jahorina

evo prva kamera je proradila: prilicno idilicno izgleda:
svi na http://www.jahorina.org/files/web-cam.php

md


evo prva kamera je proradila: prilicno idilicno izgleda:

Napokon !!!!

Pravi i svima drag prizor! :bravo::(
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

HeAd

po mojoj procjeni oko 15 cm snijega :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4