• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

dindi

 s:nij) nemate pojma kako sam bila sretna sinoc kad sam ugledala da pada snijeg...jedva cekam skijanjeeeeeeee  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

neno, nemoj se utopiti, i bice valjda i sezona 2011!! javi nam se broda kad uhvatis negdje internet (sa slikom najbolje 8) )

jahorina je zatrpana sa  s:nij), na palama ima oko desetak cm pravog  s:nij). na jahorini je prepostavljam oko 20 cm.
pada i dalje. kako izgleda na prognozi, bi trebalo danas lanagice prestati pa zategnuti u minus. i onda opet padavine oko subote.


kamere su nam trenutno zatrpane i veza je prekinuta (jer nam je telekom napravio super konenciju sa jahorinom, cim padne snijeg nama padne internet   (:smijeh:  )

Charlene

Baci koju sliku,sta ti fali. afrocool:(

vip-jahorina

kasnije kasnije ce biti slika. ludilo nam je sad. a valja nam se do jahe probiti. nema interneta na jahorini, bar trenutno.

harison

Dobro jutro , dobri narode  :D
UU svaka cast, nove Kamerice ofo ono malo furka, sve prejako Jahorina majka  afrocool:( da hoce ovakve kamere bit bilo bi extra, a nadam se da imaju i bolje :D pogledajte   

http://mthigh.com/livecams/

zum

ne znam kako je na jahorini, ali ovdje na palama je ko sredina januara, prava zima, snijeg. i to ne mokri sto bi bilo normalno za ovo doba godine, nego suhi snijeg i to onaj leprsavi

vip-jahorina

hari ba  :),
ja koliko znam ova jedna kamera koje na u rajskoj postavljena te ove slijedce sto dolaze su vrh. nema ih boljih za kupit. slijedeca stebenica je tv kamera. za vrhunsku planinu vrhunske kamere. to je ono sto mi mozemo. nadamo se dobroj internetskoj mrezi da mozemo i pokazati sta imamo

harison

Quote from: vip-jahorina on 13 October, 2009, 09:54:35
hari ba  :),
ja koliko znam ova jedna kamera koje na u rajskoj postavljena te ove slijedce sto dolaze su vrh. nema ih boljih za kupit. slijedeca stebenica je tv kamera. za vrhunsku planinu vrhunske kamere. to je ono sto mi mozemo. nadamo se dobroj internetskoj mrezi da mozemo i pokazati sta imamo

:D svaka cast  ludzatobom:((  Nikad nisam sumnjao u vas Jahorina  :-*

amer

Veliki pozdrav iz Zemuna! Pocelo je pocelo....  :bravo::(

harison

Pozz zemunac :D ma sam nek ljulja  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Srdjan_ski

evp da se i ja javim, nisam od prosle sezone hehe, drago mi je da je konacno zima pocela, dosta je bilo vise vrucina, ako je istinita ona da se po jutru dan poznaje onda bi ova sezona mogla biti bas bas dobra, ja jos uvek iscekujem da vidim koju pahulju u Banja Luci, ndam se da ce i to biti ubrzo, Imate veliki pozdrav Iz BL  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
AK Crankshaft, Banja Luka

dasas


Big_DANE

 s:nij) VIP baèi neke slike na forum  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

HeAd

treba na kameru staviti kaèket jer definitivno æe da bude zatrpavana... s:vje)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4