• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


harison

1. slika --- Montira se onaj crno, crveni okvir, i kolutici
2. slika --- Svi idu u kafanu kod Harisona
3. slika --- Jutro poslije kafane
4. slika --- 2 ekipe rade na ogorjelici 1 spustaju kolutove krenuli su od vrha (kada sve spuste krece montiranje sajle)
5.6. slika --- 1 ekipa radi na uredjenju izlazne stanice ogorjelica 1 dolaze kamioni nesto donose :S
7. slika --- Pokazi nam VIP-e gdje je tacno kamera, jel mozda pored slova H od (HOTEL)

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison


skiDeki

Stvarno zapadalo u kini... Pasce i kod nas, od sledeceg vikenda najavljuju zahladjenje!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


baneg

Sav se najezim kada vidim ove slike.Ne mogu da docekam da i ove godine posetim Jahu.Nadam se da cu ove godine pogoditi sneg jer sam prosle pogodio prolece u januaru  :'( Pozdrav svima pa se vidimo Becejac

amer

Svaka vam cast za akciju i trud!
Pozdrav iz Zemuna!

harison

Ouuuu, vrijeme na Jahorini odlicno od sad treba poceti ravnati brazde i ostale sitinice koje MASINA moze uraditi!!, Akicja na Jahorini clanovi koji se odazovu i dodju na Jahorinu imaju, extra popust na kamenje!!Ajde jos malo pa nestalo  police:(


dasas

ne mogu da vjerujem da su dnevne temp dore ovih dana i do 20 stepeni C... pa skoro da ce ljubicice...

skiDeki

Nisu tolike temperature, nego sunce direktno udara na kameru gde je i merac temperature, pa je zato 20 stepeni. VIP trazi nacin da ga zakloni od sunca.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borderka

po ovim temperaturama mi se cini da sezona nece poceti ni za mjesec dana.

dasas

Quote from: borderka on 22 November, 2009, 09:15:48
po ovim temperaturama mi se cini da sezona nece poceti ni za mjesec dana.

upravo sam gledao neke dugorocne 3:( i moglo bi bit nesto tamo od slijedece subote puf:)...

skiDeki

Kraj novembra je, vreme se preko noci moze promeniti ali trebao je dosad da padne dobar sneg....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...