• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

molim?
prijetalju nije mi to posao, mislis da placa neko nesto za ovo? iskljucivo na dobrovoljnoj bazi. i to sto procitas, mozes meni zahvalti.



jolesome

No sikiriki, VIP! Ja redovno pratim tvoje postove, ne komentarisem cesto ali sada moram! Svaka cast na dosadasnjem radu

CICID

Ne daj se smesti VIP-e, naj si bolji, mi smo uz tebe! ;)  :) No sikiriki.

harison

Heehe, to je VIP-u proradila rakija. :P

Charlene

Quote from: vip-jahorina on 06 November, 2009, 11:45:44
molim?
prijetalju nije mi to posao, mislis da placa neko nesto za ovo? iskljucivo na dobrovoljnoj bazi. i to sto procitas, mozes meni zahvalti.




Respect za to onda. :bravo::(
Nisam kritikovao tvoj rad,zato ne vidim potrebu da se oko toga dize neka halabuka.
Kratko sam ovdje,a sve sto radis je za pohvaliti.


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ja ga nisam vidio da radi, ali ne vjerujem da je brdo skidao. vjerovatno je malo poravnao.
Inace taj dio je jedan od prvih koji ogoli na jahorini. vjerovatno cemo o tome detaljnije pricati u toku sezone.....

vip-jahorina

eno slike u temi za 6sjede,
bager zatrpava "rovove"

skiDeki

Stalno imam neki strah da ce nakon zatrpavanj rovova, ostati onog kamenja na stazi :'( Ipak nadam se da gresim, ipak niko nije lud da uradi najsavremeniji sestosed, a da ostavi kamenje na stazi ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

Quote from: skiDeki on 07 November, 2009, 18:37:32
Stalno imam neki strah da ce nakon zatrpavanj rovova, ostati onog kamenja na stazi :'( Ipak nadam se da gresim, ipak niko nije lud da uradi najsavremeniji sestosed, a da ostavi kamenje na stazi ::)

Akobogda iduceg vikenda ciscenje kamenja, ovog vikenda nije moglo zbog padavina!! :( zao mi je ono bas pravo al nema veze doci ce i taj vikend

vip-jahorina

ako opet ne padne snijeg. moram pogledati na nasem serveru dugorocniju prognozu

harison

Bash mi krivo, sve se dogovorio prevoz ofo ono rakija, kad ono javljaju padavine ne ide se ja poceo plakat  :'( :'(

harison

:D morat cu napravit banner za VIP-a  :bravo::(