• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

djuro

U Beogradu zlo od gu¾ve u saobraæaju, sat i petnaest minuta 10 km. Sneg zatrpava. Volim sneg samo na Jahorini, ovde je potpuno nepotreban

vip-jahorina

i na jahorini je bio opet zapadao, i nama nije bas sad legao, ali uvijek je lijepo vidjeti snijeg na Jahorini.

skiDeki

Samo da zavrse radove, a onda l:k) s:nij) s:vje) s:nij) z:s) s:nij) koliko hoce >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

nesto gledam ovo kameru 3, vidi nam jahe sto se smjesi i zove nas. e da hoce zatrpati snijeg, krenut sezona, ono malo skijanje, bordanje ....

Big_DANE

Divno divno...blagos vama...mi u NS se kupamo u barustinama :(  >:( >:( 3:( poz laq noc!

skiDeki

Dane, blago tebi, ti ides na spavanje, a ja ustajem za posao :'( :'(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Speed


vip-jahorina

Dobro jutro! Sad je jos suncanije, oko 0 °C skoro bez vjetra

harison

Dobro jutro radni nariode hahha, imal kakvih novosti sta se trenutno radi na Jahorini!         MY name is VIP, VIP-Jahorina 007 hahahaa  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

hare, jesi se naspavao? na jahi bajka

ski-mike

Prelepa slika danas sa Jahorine....ima li kakvih radova danas,montaza i ostalo...............vreme izvanredno s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

od ovih silnih rasprava, smo zaboravili na ovu temu:

Na jahorini je palo preko noci desetak cm snijega. Opet sve bijelo. Kamera 1 je zatrpana, do dolajnjeg. Samo ce spasti  8)
Temperatura je u laganom plusu, tako da je samo onako odvratno blatnjavo.

Charlene

10 cm?
Po ovoj drugoj kameri,ovdje nema ni 5.

vip-jahorina

od oka, ili modza da ne izvjestavam nikako?  ;D
kad bude bitno, mjericemo, za sada je svejdno jeli 5 ili 10  hug:(

Charlene

Izvjestavaj,to ti je garant posao,ali ja ocito ne vidim to sto ti vidis. cr:)
Svejedno je,svakako da je svejedno,to su mizerne cifre,kad krene u stotkama,to ce biti bitno. :P