• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

skiDeki

VIP-e, vidim da je ogorjelica1 uklonjena, kakva je njena dalja sudbina, hoce li biti postavljena na neku drugu lokaciju ili ide u staro gvozdje??? ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

greeny

To je valjda vlasnistvo Vlade RS (valjda). Sto bi je bacali, ako se moze iskoristiti bolje da je daju na neko manje skijaliste koje nema nista drugo osim liftova

skiDeki

Narvno greeny, slazem se u potpunosti sa tobom, jeste da je stara, ali je i dalje funkcionalna i sigurno bi znacila nekom manjem ski centru koji nema zicaru npr. ski centar "IGRISTA" (Vlasenica) imaju stazu  duzu od 2 km, a imaju samo dva ski lifta. Inace taj ski centar je pravljen za potrebe ZOI 84, imaju poprilicno snega, rade ali su potrbna ulaganja ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Popokatapetl


vip-jahorina

pozdrav i tebi sa zimske,bijele,snijezne.... Jahorine. dugo te nije bilo na forumu ... inace jedan od nasih prvih clanova!
mada imamo otvorenu temu samo za nove sestosjede, evo i ovdje odgovor, ali daljne rasprave o tome samo u odredjenoj temi:
Sestosjed Jahorina
u par navrata sam pisao kako je rok 15.12. poslije toga mora leitner placati penale, osom ako nije u ugovoru nesto drugo napisano (recimo ovaj extreman snijeg).
leitner nam je obecao da ce uspiejti postavi do roka jednu zicu, a da ce druga biti 10-20 dana poslije toga. mi nismo imali drugog izlaza nego prihvatiti to rjesenje.
znaci, i Bog dragi ne moze nam dati garanciju, ali kako stvari stoji (neki dan sam sa direktorom OC pricao), sve ide po planu, izgubili smo nekih 7 dana zbog ovih padavina.

znaci, prati nas i dalje, sve sto saznamo i cim budemo mogli dati bilo kakve prognoze, objavit cemo ih. jos nesto: leitner ce i dalje graditi ovu planinu, tako da im je samim stalo da se dobi pokazu.

moja procjena: ogorijelica je gotova oko 15.-20.12. a poljice oko nove.

neca

vipe imas li kakvih info o cjenam ski pass sezonskog za novu sezonu ?

vip-jahorina

u toku ove sedmice cemo dobiti cijene

Charlene

Lijepo trpa ovu prvu kameru. ;D
Ima li ga bar pola metra? (:smijeh:

vip-jahorina

trpa, ne mozes stici ocistiti. ionako ova kamera sad nije vazna jer na stazi gdje se nista ne desava  ideea:(
a snijega ima oko 30-40 cm sigurno. nanos iza moje kuce je skoro metar ....

Charlene

Moguce,ali na ovoj kameri se najcistije vidi pada li ili ne.:)
Iha,sta bi sad dao da ti dodjem gore cistiti iza kuce..:D

vip-jahorina

rukavice, kapu i gore. lopatu i metlu ces dobiti od nas  ::)
i pred kameru da te usput i vidimo

Vlado28

ja ljudi sto pada snijeg.....uuuuu a i hlano je.... s:nij) s:nij) s:nij) l:k) l:k)
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

amer

Jbt...sta ti je zivot: kad treba snega nema ga, a sad kad nam ne treba on pada ko blesav! 3:(

Zarko

Admine ako si dobar sa direktorom pitaj dal on misli da reklamira nove zicare.....malo tv radio i to ako bude htio javi       ;D ;D ;D

Zarko