• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Laffite

Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

Big_DANE

Quote from: head on 16 October, 2009, 11:24:12
jbg...ipak je to firma koja je navikla da radi u ekstremnijim uslovima..ne bave se postavljanjem aparata za kokice...

Nista se ti ne sekiraj '' zemunac '' samo da ovi '' nasi '' sto rade temelje i ostale zemljane radove odrade svoje ... sve biti u redu!
Kao sto kaze Head ne prave aparate za kokice! Oni su ti ozbilja totalna!!! Poz svima iz NS!  cr:)

marina

Quote from: head on 16 October, 2009, 11:24:12
jbg...ipak je to firma koja je navikla da radi u ekstremnijim uslovima..ne bave se postavljanjem aparata za kokice...
Slazem se s tobom head,zavrsice se to!

Vipe stvarno su ti ove slike fantasticne.
VIP Jahorina Woman Team

vip-jahorina

evo ih!
pogledajte uzivo nove slike sa nasih web kamera:
Web kamere Jahorina


harison

OOOOOO perverzija pa VIP ti ne da si Profesionalac neg si jos i MAHER svaka cast kamere su odlicne nema sta...Sve cestitke i neka nam puno traju nase drage WEB Kamerice triput hura za VIP-a ..Hiphip- Huraa, Hiphip- Huraa, Hiphip- Huraa,   cr:)

brera


zum

skidam kapu!!
sjedim ko djete vec 10 minuta i gledam slike, stvarno nemam rijeci

thegrke

Ocekivao sam da kamere budu dobre ali ovo je za  ludzatobom:(( :bravo::( ludzatobom:(( :bravo::( ludzatobom:(( :bravo::(.. VIP , ti si genije. Mislim da ce mi slike sa ovih web kamera biti na desktopu do sledeceg leta. BRAVO

amer

Ako vi drugari tako kazete, onda dolazi ekipa (mala ali odabrana) bar na jedan vikend gore! I sljiva (triput destilovana!!!) dolazi sa nama  ;D

seiko


vip-jahorina

Quote from: amer on 16 October, 2009, 13:44:51
Ako vi drugari tako kazete, onda dolazi ekipa (mala ali odabrana) bar na jedan vikend gore! I sljiva (triput destilovana!!!) dolazi sa nama  ;D

ovi veseli sa rakijom su mi najdrazi. znas li da se na ulazu u jahorinu oduzima domaca rakija i probava na licu mjesta. kako ni jenda ne valja, onda ze zaplijeni i "nepovratno unisti" naravno sa rajom.  (:smijeh:  afrocool:(

skuplja se polako ekipa pa cemo vidjeti kad ko dolazi da se prodruzimo, ako budem ove godine imao vremena za druzenje ???

Vlado28

Hahahahahhaha nije ljudi februar vjerujte....oktobar,oktobar  (:smijeh: (:smijeh:

E hvala svima na pohvalama. Juce je ljudi bio fakat predivan dan....ludnica...

Bice jos slika...  ;)

E da umalo da zaboravim, VIP kamere su fenomenalne, a i na dobrom su mjestu...Samo naprijed VIP najjaci ste!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Vlado28

Quote from: danilosubotic on 15 October, 2009, 15:09:56
LJudi sta mislite da se Vladi28 oda priznanje i da mu se uruci litar rakije za ovaj trud!!???
SLIKE SU EXTRA!!!!!!!!  ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Hvala brate danilo...dobijes odma ti od mene litru sljive,moze?   :bravo::( ideea:( ;D
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"