• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 11 October, 2009, 12:51:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Simiki

Quote from: vip-jahorina on 15 October, 2009, 16:04:47
@head
ako Bog da od 15.12 skijanje, amozda i prije  :P

@simiki
evo ti jos jedna de te skroz razbije

Hvala na prelijepim fotkama.

dredd


vip-jahorina


BOJAN-BG

OVA SLIKA GDE IDE SESTOSED NA POLJICAMA JE VRHUNSKA.PUNO POZDRAVA ZA VIP SVAKA CAST  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

vip-jahorina

to su slike sa nase nove web kamere, koja bi trebalo od sutra biti uzivo na sve vas dostupna. naravno ukoliko telekom uspije otkloniti kvar na mrezi.
za sad evo jos jedne od prije par minuta.

AcoBL

VIP-e svaka cast za sliku sestosjeda... samo se nesto pitam hocete li stici vi to odraditi do pocetka sezone  ideea:( Koliko vidim na toj slici ne vide se nikakvi stubovi niti slicno, da se bar nesto radi... P.S. - Bilo bi dobro da uklonite onu sliku stare web camere sa sajta.. Pozzz i srecno sa radovima. Vidimo se oko nove god...

vip-jahorina

hvala i dobrodosao !!!
mislim da ce sve biti u redu. ne znam jes li citao moj post od sinoc u kojem detaljno iznio plan nakon razgovora sa direktorom oc-a brankom koromanom:
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=603.msg18108#msg18108

Nerve

Koliko ce kostati sezonski ski-pas i gdje se moze uzeti?

Slike su predobre, cini se da sezona obecava.   :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Haj, kolika je Jahorina planina...

thegrke

VIP, stvarno si genije. Slika sa sestosedom je odlicna. Kolko sam shvatio, on ide trasom jednoseda koji prolazi kroz kafic na satoru? kad stignes, ukloni ove stare kamere , kvare utisak. Pozzz svima

dindi

mrak, mrak!!!! super slike  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

vip-jahorina

dobro jutro,
hvala vam na pohvalama  :-[

@nerve:
zadnja informacija koju imam: http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=559.msg18109#msg18109

@thegrke
ide trasom starog jednosjeda, s tim sto di sole ostaje tamo gdje jest jos ove godine. znaci direktno ispred njega je poalazk

ovi izgleda pauzu prave:


md



ovi izgleda pauzu prave:


Quote

Nije problem, sem ako nemamo preveliku "koncetraciju" pauza na malom prostoru!!!! ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

vip-jahorina

ovdje se bolje vidi rupa (unutra su temelji) za polaznu stanicu sestosjeda

amer

Dragi Vip i ostali ljubitelji skijanja,

mozemo mi da pisemo sta hocemo, ali kad nisu do sada stigli da postave stubove i ostalu infrastrukturu za sestosed(e), tesko mi je da poverujem da ce sada, po snegu i hladnoci, to uspeti. Voleo bih da gresim i drzim im palceve da sve bude spremno do polovine decembra, ali ja sam pesimista po tom pitanju. Voleo bih da me neko ubedi u suprotno...
Sve najbolje i veliki pozdrav iz Zemuna!

HeAd

jbg...ipak je to firma koja je navikla da radi u ekstremnijim uslovima..ne bave se postavljanjem aparata za kokice...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4