• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2009, 12:26:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

arsenalll

jao,samo da ne bude hladno i da ne bude blata,ostalo je sve superiska,barem ovo sto sam videla na netu i svidja mi se jaakHvala nao.Sve u svemu odlicna destinacija za zezanje i opustanje.Hvala na odgovorima ;D

vip-jahorina

moze se skroz normalno skijati, naravno za ovo doba godine. stalno rade poljice i olimpik a kao sto ste vidjeli, ogorijelica je radila preko vikenda
nadam se da ce moci ovaj vikend se skijati.

staze su relativno dobre, osim onih standardnih mjesta koje prve progledaju, ali ko imalo zna skijati, moze lako zaobici.
u svakom slucaju, stvarno je idla, sunce, snijeg, a toplo je, ono kuba na snijegu  (:smijeh:

neca

sad za vikend je bilo super skijanje zaista toplo staze su progledale al onaj dio gdje nije zemlja dosal do izdrazaja super je ,ukupno 10 skijasa na stazi ,zaista je bilo divno skijanje na ogorjelici,olimpik od 9 do 12 je bio sredjen ko pista tvrd  a kasnije sunce  ucinilo svoje ,divno skijanje nadajmo se i prestojcem vikendu isto.

zum

ja sam juce isto malo skijao. i moze se, ima onih fleka, ali menei to ne smeta. olimpik je u stvari bajan, pogotovo do podne
sutra bi opet malo gore ....

pgd

ima li snijega, radi li praca? hehehe

vip-jahorina

Quote from: pgd on 08 April, 2009, 19:49:25
ima li snijega, radi li praca? hehehe
da, po cijelu noc  cr:)

ozbiljno: za utorak je najavljen snijeg

MarijaBB

Kad se razmacimaju stolovi i odpocima shiz oko montiranja 6osjeda?

vip-jahorina

mislim da cete biti svi zadovoljni sa ovim:
nova web kamera na stranicama www.jahorina.org:

Web kamera



Bojan NS


enkidu

Quote from: MarijaBB on 15 April, 2009, 12:51:16
Kad se razmacimaju stolovi i odpocima shiz oko montiranja 6osjeda?

marija, chini mi se da su te isqlirali   ;D
ochigledno NIKAD'

vip-jahorina

@enkidu:

tema je ovdje stanje na jahorini. o sestosjedima se pise u odgovarajucoj temi:
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=603.msg17428#msg17428

md

ova kamera je fantastièna i na super mjestu
:bravo::( :bravo::( :bravo::(
sve pohvale
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

zum

mrak kamera  :D
kakva je to zvijer? jel tacna ona temperatura sto pokazuje?

vip-jahorina

vip-jahorina ima instaliranu svoju vremensku stanicu koja mjeri vremenske promjene koji su direktno objavljeni i na web kameri.  :bravo::( :bravo::(
mislimm da je pogled vise nego dobar. jos je u fazi testiranja, te nam je drago ako bi se ovaj snijezni alarm sto smo ga dobili ostvario:

SNJEZNI ALARM za sutra: oko 20 cm snijega bi trebalo pasti. nesto ne vjerujem, ali ajde da vidimo oce li padati  ideea:(