• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2009, 12:26:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


zum

 :bravo::(  plavo ptico   :bravo::(
dobra ideja, mislim da ce mnogi moci pogledati u miru sta ih ceka prije nego sto dodju na jahorinu

vip-jahorina

vec sam sve pripremio, treba mi samo malo vremena i pola neprospavane noci, jer cu morati iskljuciti forum na 1-2 sata (nocu imamo samo po par posjetilaca)


ej ljudi, hare-magare je tu - moj najdrazi nik na forumu  cr:)

texy

lipo se drustvo okupilo veceras  ;D
lito je moje, zima je moja - jahorina je uvijek u meni

ThunderBird

vip, ko æe me udomiti dok budem sa mukom radio da pomognem ovom forumu???  :-X :-X :-X

twid


vip-jahorina

Quote from: ThunderBird on 23 March, 2009, 22:25:08
vip, ko æe me udomiti dok budem sa mukom radio da pomognem ovom forumu???  :-X :-X :-X
nisi jos ni kreno  :D a vec zlatnike trazis  (:smijeh:


texy

ima jos jedna kombinacija: apartman na moru 7 dana za apartman na jahorini za 7 dana?
lito je moje, zima je moja - jahorina je uvijek u meni


vip-jahorina

ako mislis na mene, nemam vremena za skijanje, krajem iduce sedmice cu malo okolo na skinaje, naravno ako bude ssk i rajska radila.  :bravo::(

ona lijeva praca (uz stari hotel Jahorinu) je prva praca, ona u sredini je veleslalomska staza (pocinje odmah iza doma mladosti - pored njega prolazis kad sidjes sa prace zice), a ona staza skroz desno je donji dio spust staze.

zum

daj da se dogovorimo, koji ce od nas

vip-jahorina

@texy
hvala na ponudi, ljeto je uvijek u vipu rijeseno, ako neko zeli nek ti slobodno posalje privatnu poruku.

@zum
onaj u bijeloj majici  (:smijeh:  (:smijeh:


@ThunderBird
skontacu ti smjestaj, nema frke. u kontaktu smo ....

vip-jahorina

danas je olujno !!! jak vjetar, naravno ocekujemo danas padavine, novih 20-30 cm  cr:)
ne znam sta ce od zica jos raditi, ali ne vjerujem da ce dvosjedi osim prace biti u pogonu. po ovom vjetru je samoubilacki ici na golu jahorinu  :D

snijeg i dalje ko u prici, staze bajne, hladno je oko -5


vip-jahorina

oficijelno do 15.4 a obicno traje dokad ima snijega.
kako stvari sad stoje oko 3.4 bi terbalo biti prilicno snijega.

smjestaj mozes pogledati na www.jahorina.org ili pozovi na telefone, prave super povoljne akcije ...