• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2009, 12:26:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

nixid

bio u subotu i spusto se koliko je se moglo spustat jer liftovi nisu radili a mecava je prava bila... Mislim da je ovo jos jedan od dokaza da je najbolje skijati u martu :)nista iduci vikend idemo gore a ovima sto drze hotele bi preporucio da spuste cijenu pa da mi iz Sarajeva ne moramo sjedati u auto i nazda vec da ostanemo gore preko vikenda.. Uglavnom Jahorina eto nas u subotu :)  ludzatobom:((

vip-jahorina

@nixid
slazem se, skijanje je strasno u martu.
a nadam se da ce hotelijeri spustiti cijene ili napraviti neke vikend pakete tako da jahorina bude ako nista drugo bar preko vikenda puna, a ne subotom od 18.00 h prazna...

vip-jahorina

Novi snijezni alarm za neredna tri dana. s tim sto u cetvrtak predvidjaju masivnije padavine  puf:)

zidoo

hahaha ovaj pasa se moto oko nase vikendaje kad smo bili :} kasnje gledam tudje slike sa jahorine i svako drugi ima "bernija" na slikama :) kakva pseca legenda

Ime

Quote from: zidoo on 23 March, 2009, 13:23:33
hahaha ovaj pasa se moto oko nase vikendaje kad smo bili :} kasnje gledam tudje slike sa jahorine i svako drugi ima "bernija" na slikama :) kakva pseca legenda

Mojem poznaniku su u Sarajevu ukrali ovakvog psa prije nekih godinu dana, a ime mu je bilo Berni (dobro, pretpostavljam da se dosta bernardinaca zove tako), pa me zanima da li pas sa slike ima vlasnika?

vip-jahorina

@ime
nema druze, na jahorini je on vec par godina, tu je odrastao. tu ga svi hranimo, i mi i gosti.

mozda bi se mogao malo po sarajevu raspitati  ;)

reger

Quote from: zidoo on 23 March, 2009, 13:23:33
hahaha ovaj pasa se moto oko nase vikendaje kad smo bili :} kasnje gledam tudje slike sa jahorine i svako drugi ima "bernija" na slikama :) kakva pseca legenda

heh, bernie se prodaje za kiflu

HeAd

Berni je legenda Jahorine mada ima sada i kolegu mislim da sam ga vidio kod Lavine dole ima kuæica :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ime

Quote from: vip-jahorina on 23 March, 2009, 13:56:19
@ime
nema druze, na jahorini je on vec par godina, tu je odrastao. tu ga svi hranimo, i mi i gosti.

mozda bi se mogao malo po sarajevu raspitati  ;)

Hvala na odgovoru.

twid

Quote from: head on 23 March, 2009, 14:08:58
Berni je legenda Jahorine mada ima sada i kolegu mislim da sam ga vidio kod Lavine dole ima kuæica :bravo::(
ma to je isti ?

MarijaBB

Quote from: vip-jahorina on 23 March, 2009, 10:43:37
@ThunderBird
dobra je staza, super voznja   afrocool:(
moracemo ugraditi modus za youtube video

Jutors konacno malo bolje vrijeme. jos uvijek hladno, oko -5, snijega oko 150 cm (kao sto neca rece, rekord u zadnje 3 godine).
Vjetar umjereno jak. Na zalost Jahorina je prazna, nigdje nikoga.....  :'(
Rade i prace i poljice ....


Takva gotiva a tako prazna i neiskoristena planina. Ubi ova recesija puru. kad priroda hoce, drustvo nece....
Ski pass stvarno nije skup ali hoteli su prava deracina. Ako uspijem nagooriti raju, vikend nam se smije sa Jahorine. Ako uspijem...

vip-jahorina

ljudi, kucice za vikend!
cijene su po 50-100 eura za vikend (uparvo sad radimo na tim ponudama. to je za 2-8 ljudi, dva nocenja, smijesno...

evo jednog primjera:
Vikendica M&M ili Planinski snovi za dvije osobe, vikend aranzman za samo 50,00eura!!! znaci od petka, od 12h do nedjelje navecer

skifunk


Sta se desava sa nocnim skijanjem ?

vip-jahorina

nista, na zalost....
ne znam iz kojeg razloga i s kojim objasnjenem, ali nocnog skijanja ove godine nije bilo i vjerovatno ga nece niti biti

roPebn

E vip-jahorina ti si kralj!!!Hvala za slikeeeee sto nam non-stop stavljass!!Vidimo se za vikend i cijelu narednu sedmicuuuuuuuu!
Pozzz iz Bijeljineee :D :D :D :D :D :D :D