• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2009, 12:26:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

Jel smije ovde da se psuje?

Otvorim ja ovu proglozu pa kad se nisam slagirala. Kakav snijeg u cetvrtak. najavljuje 30 cm, jel moguce?
Nevjerovatno, to mora da se neko sali.



U oktobru najbolje kupanje na moru a u aprilu najbolje skijanje, a ajvar pocinjem da pecem u januaru  ..... Gdje je ovaj svijet stigao :o


vip-jahorina

sorry marija, nista za sada od apartmana, snijeg je doveo do ludila !!!!  :P

prognoza je stvarno poludila. cijelo vrijeme snijeg, opasni minusi... na zalost sezona se ne produzuje. nemaju nasi naviku da se skija u martu i aprilu, a cijene smjestaja su smijesne.

Quote from: ThunderBird on 15 March, 2009, 17:28:42
Ja nemam pojma ¹ta se de¹ava sa padavinama, snjegom, vremenom ali ja opet dolazim za vikend...

To æe mi biti 4-ta posjeta jahorini ove sezone... :D postajem freak :D :D :D
jahorinski freak :o

miledjeko

do kada traje sezona?
kad se gase ¾ice?
thx

vip-jahorina

oficijelno do 15.4.
ako bude snijega, do tada ce i zice raditi

vip-jahorina

kao sto je juce bilo fenomenalno, tako je danas gadno vrijeme
trenutno na jahorini pada opet snijeg, magla, jak vjetar...
sleep:(

MarijaBB

Apartman za sledecu sezonu :). Ove tesko da cu imati priliku da dodjem opet.
Sljedece godine sam 100% gore, i imamo najavu da ce jedan clan drustva da uci da skija. zena mu je ucila ove godine kod  instruktora Baje.

Samo, dajte poradite nesto na uredjenju i vertikalnom transportu. I mislim da je vrijeme, da se Jahorina odlijepi od naziva "olimpijska ljepotica". Od olimpijade nista veliko nije uradjeno.


neca


zum

ako se ikad vise snijeg otopi  :o

koji je ovo zoom-zoom sad  3:(? dosta je jedan zum

vip-jahorina

imamo novi snijezni alarm  ;D
stvarno, kad cemo nove setosjetde praviti?  :-X

HeAd

evo mene sa jahorine po neznam koji put:))suboto Ok skijanje....nedelja je bila samo za suncanje staze su popustile i bila je prevelika guzva jer nije radila ogorjelica 1 navodno crko motor...ponedeljak t.j. danas meni za skijanje je bilo extra nigdje nikoga snijega ko u prici i staza solidno pripremljena iskijao se pravo:)) i sutra na tuzni posao:(  ....ko god moze nek sada ide gore snijega ima bas puno.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zum

zar nije bila zatvorena zbog ovih padobranskih skokova?

dadot

nije nista bilo zatvoreno zbog padobranskih skokova, skokovi su bili na samom kraju staze na Zelji, samo mali dio je bio ogradjen ogradom zbog postavljenog cilja na koji su skakali padobranci koji su po meni zaista upotpunili i uljepsali jedan od najboljih dana na Jahorini ove sezone.  OGORJELICA 2 nije radila zbog kvara i mislim da nece ni raditi do kraja sezone, iako je staza bila uredjena ispod korpi do vrha, i mogla se skijati punom duzinom, prevoz je bio TANjIR NA ZELjI PA DESNO ;D.

twid

j*****, ja nisam mogao doci. kako je bilo na skokovima? jel bilo raje

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4