• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2009, 12:26:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.


vip-jahorina

nakon sinocnjih tridesetak cm novog snijega, danas je opet idealno, sunce, hladno. snijega ima 105 cm
staze naravno ce biti sutra bolje nego danas ....

sergej

aaaaaaaaaaaajjjjjjj... necu na posao... hocu na planinuuuuuuuu
neeeeemojte mi to raditi :( cr:)

Bojan NS


dadot

ooo pa ima nas koji nismo ispucali stari godisnji odmor, pa nas eto po cetvrti put na jahorinu ove godine.  opet tri dana ludzatobom:((

extremist

Vidim da danas dvosjed poljice nije u funkciji... zna li se koji je razlog...kakva je situacija...zna li se dali ce proraditi u toku dana?

HeAd

aaa kako vidim na kameri gore je zatrpavanjeee :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina


HeAd

ne valja kad pada ne valja kad ne pada...ko bi nama ugodioo :bravo::( :bravo::( (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

da, ali ipak je puno bolje kad pada  cr:)
mislim da ce narednih par dana biti idealno. vidite prognozu. minusi oko -10 danima, to znaci sunce preko dana, idealne staze

lena

Quote from: head on 11 March, 2009, 14:03:57
ne valja kad pada ne valja kad ne pada...ko bi nama ugodioo :bravo::( :bravo::( (:smijeh:

naravno, da pada!!!  :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

SVOXY

Vip ili bilo ko drugi ako zna da mi odgovori ,dali ce raditi zice ako je Vetar 30 ili 35 ms . Posto vidim da je Petak veoma interesantan sa vetrom a i Subota a zna se da na Jahorini veoma cesto zice ne rade kada je jak vetar . Dali se isplati dolaziti za vikend ,,,,treba da krenemo sjutra ujitru a pitanje je dali ce RADITI [PRACA I KOLIKA CE BITI GUZVA NA NJOJ KADA STIGNU SVI IZ Sarajeva i okoline} puf:) puf:) puf:)

FLOWBOARD

SVOXY

lENA odgovori mi ti posto vidim da smo sami PLZ..... :bravo::( :bravo::( :bravo::(
FLOWBOARD

Bojan NS

Ljudi, ajd jedno pitanje: mo¾e li neko da ukratko uporedi staze na Kopaoniku i Jahorini? Koje su bolje, du¾e, te¾e....?

lena

Quote from: SVOXY on 12 March, 2009, 00:01:25
lENA odgovori mi ti posto vidim da smo sami PLZ..... :bravo::( :bravo::( :bravo::(

kriticna cifra, mislim da moze jos. ali taj se broj iz iskustva najcese mijenja. sacekaj sutra ujutro kakvi su podaci pa tek onda odluci.

Quote from: ski_ns on 12 March, 2009, 08:59:40
Ljudi, ajd jedno pitanje: mo¾e li neko da ukratko uporedi staze na Kopaoniku i Jahorini? Koje su bolje, du¾e, te¾e....?

imas ovdje jedan osvrt na kop/jaha:
]http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=607.msg16659#msg16659
ukratko: kop ima vise staza, sam par od njih su strme, a ostalo je ravnica. super vertikalni transport, staze (strme su bile veoma lose pripremljene kad sam ja prije par sedmica tamo skijala), su ok pripremljene - bar one u "ravnici".
sve u svemu, neusporedivo sa jahorinom po stazama. organizacija je puno bolja
VIP Jahorina Woman Team