• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 7.dio

Started by vip-jahorina, 07 March, 2009, 12:26:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Simiki

Napokon, nakon 30 dana dolazim na skijanje...
cr:)
Je li mokar snijeg, VIP?

U subotu i nedelju, uzivanje.,...
ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

Simiki

Gdje u subotu da idemo u provod?
Je li jos uvijek aktuelan Board, Lavina?

VIP, javi...

HeAd

mozes cjeloj kafani zvati pice izace te ceh ne vise od 10KM.... (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

prazno, jedino ako se skupi raja.
mi idemo pa se uvijek nadjemo s par ljudi - a se nesto mozda i dogodi poslije  :P

vip-jahorina

danas kao najavljeno, bajka, sve radi osim ogorijelice 2. temperatura oko nule, snijega oko metar.
kao sto sam se i nadao, nevrjeme se pomjera ka nedjelji navecer, tako da bi i sutra mogao biti ok dan za skijanje....

01xxx01

e danas je bas bila bajka, diiiiiiiiiiiiivno!
snijega ima hrpetina - mi otisli odmah na Pracu i parkirali gore i oduvao nas vjetar, he he! na Praci je bio praaaavo mokar snijeg, ali nigdje rupe i nigdje leda pa se nadam da bi mogla Praca i sutra da radi!!! onda se popnemo na Olimpik i guess what - ODUVA nas vjetar, ali haos!!! nisu ocistili gore vrh, tako da je bilo - vozis se, vozis, vozis - i zavrsis u dubokom snijegu!? ali, nista strasno, moze da se sidje okolo i staza je VRHUNSKA bila (stazu misteriozno jesu ocistili od samog vrha). vjetar je toliko picio da je to strasno - vozis se i pogledas iza sebe i nigdje nema tragova??!? sve u svemu - super skijanje, cak i sa vjetrom, nema veze!
:-)
valjda nece sutra biti jaci vjetar nego danas, iako je najavljeno??!?

evo moram da stavim par slika, da motivisem ljude da dodju i sutra - steta da propadne ovakvo vrijeme!
1. na putu za J.
2. pogled sa vrha Olimpika
3. glede vjetra i neostavljanja tragova iza sebe

01xxx01

da, nisam stigla reci da nigdje nema ni leda ni kamenja - cak ni na onom mjestu na Praci koje STALNO progleda!
1. evo opet vjetar na Olimpiku (fascinirana sam) - upravo sam se spustila niz ovo - WTF?!
2. ali zato donji dio staze - divota!
3. improvizovani start
4. pogled na Olimpik s parkinga
;D

01xxx01



01xxx01

jos samo par i odoh sa odmaram!
1. gore se nije moglo
2. snijeg, za skeptike
3. perfekcija!

Filipino

Svaka cast za ski-report.
Kad ne bi bilo ovog juga moglo bi se do pola aprila skijati.

zum

slazem se, bravo za izvjestaj  :bravo::( :bravo::(

borderka

hej sta da radimo, ima li ikog da mi kaze kakva je danas situacija. spremamo se da krenemo al u sarajevu je prejak vjetar. hoce li raditi zice danas???


zum

ja se sad vratio sa zice. strasno puse, ne moguce skijati, naravno u poljicama je sve relativno mirnije, ali izlaz gore kod satora je pod jakim vjetrom