• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

ne znam neco oce li to moci. tu je start. jednostavno probajte pa .....

neca

trebalo bi da moze  ,a i bit ce neki prolaz sigurno ideea:( ideea:(

vip-jahorina

Nocna idila na Jahorini. Par slika od prije 2-3 sata na Jahorini. Bilo je oko -10, snijag ima preko 1,5 metar. savrseno vrijeme, bajka za sve ....
uzivajte u slikama.
jos vise slika u nasog galeriji: Nocna idila

AzzazeL

Treba mi prevoz sa Aerodroma na Jahu sutra oko 16h.
Vip, ima li sta organizovano?


vip-jahorina

Quote from: AzzazeL on 21 February, 2009, 00:51:04
Treba mi prevoz sa Aerodroma na Jahu sutra oko 16h.
Vip, ima li sta organizovano?

nema priajtelju, imamo mi nasu slubu zbog toga, pa ako hoces javi se, imas ko forumas popust na ove cijene:
Transfer Sarajevo Jahorina

brera


brera


brera



vip-jahorina

@brera
da si procitao moj post sve bi ti bilo jasno, o samo 2zice nije ni govora bilo ....

Quote from: nera on 21 February, 2009, 17:50:13
slu¹am samo kuknjavu na ovom forum svima ne¹to smeta idite ljudi u slo pa da vidi kog æe te ¹ta pitat i kom æe te ¹ta prigovarat a sve æete dobro platit tamo su svaki tjedan takmiæenja i isto se sve blokira i zatvara i svima je to normalno
naravno da je tako

vip-jahorina

za promjenu, PADA SNIJEG NA JAHORINI !!!! cr:)


brera

Quote from: vip-jahorina on 21 February, 2009, 18:01:46
@brera
da si procitao moj post sve bi ti bilo jasno, o samo 2zice nije ni govora bilo ....

Quote from: nera on 21 February, 2009, 17:50:13
slu¹am samo kuknjavu na ovom forum svima ne¹to smeta idite ljudi u slo pa da vidi kog æe te ¹ta pitat i kom æe te ¹ta prigovarat a sve æete dobro platit tamo su svaki tjedan takmiæenja i isto se sve blokira i zatvara i svima je to normalno
naravno da je tako
VIP nisi dobro proèitao- o samo 2 ¾ice nije moj komentar. Na taj komentar sam ja napisao, da bi bilo dobro da su na svim stazama FIS trke, jer bi sve staze bile sredjene i dobro utabane. 

brera