• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

danas je bajka na jahorini. prestao je da pada snijeg, malo probija sunce, veoma hladno ....sve zice rade, osim ogorijelice 2
cak je i praca opet u pogonu .....

vip-jahorina

upps, snijeg ipak nije prestao, pada i dalje - veoma cudna pojava sunce i snijeg

dasa

jos cudnija pojava da ogorjelica 2 ne radi!!! Iz kog razloga ne radi ??? snega ima poprilicno sta je sad razlog da zica ne radi?

vip-jahorina

ne znam, to su pitanja koja oc mora odgovoriti. u principu su iste staze i ako nema potrebe a nema guzve na zicama, mislim da zbog toga ne pustaju dvojku

Filipino

Quote from: dasa on 20 February, 2009, 12:27:41
jos cudnija pojava da ogorjelica 2 ne radi!!! Iz kog razloga ne radi ??? snega ima poprilicno sta je sad razlog da zica ne radi?

Zbog veleslalomske FIS trke, na dijelu ispod lifta Ogorjelica 2 se u petak odvija trening, a u subotu æe biti odr¾ano takmièenje, te æe taj dio biti nedostupan rekreativcima.

Zvanicno saopstenje OC Jahorine.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


slav

Vratio sam se juce sa Jahorine u kisoviti  London i moram  iskreno reci da prije dolaska na Jahorinu nisam imao velikih ocekivanja ali da me je Jahorina nakon 16 godina veoma pozitivno iznenadila.
Staze su bile pripremljene,vertikalni transport je radio OK, a klopa je i dalje na vrhunskom nivou.
Cesta do Jahorine od Pala je uvijek ociscena najbolje sto se moze a na zalost do Satora mnogobrojna parkirana vozila otezavaju isto.
Mislim da ce to morati rijesiti u skoroj buducnosti.
Praca je u periodu jakih vjetrova ponudila mogucnost odlicnog skijanja.
Guzvi osim na liftu na Poljicama nije bilo a ukoliko skijate na Drzavnoj i Rajskoj/lift Olimpic/ garantovano cete spasti s nogu, jer ulecete direktno na lift.
Mi smo obicno klopali Kod Darka/Rajska Vrata i ugodjaj i klopa su bili prvoklasni.
Smjestaj u Kuci "Opusteno" kraj  Satora pruzio nam je pravi planinski ugodjaj sa kaminom i vatricom koja pucketa dugo u noc.
Jedino sto sam sad ljubomoran na one koji su ostali i koji tek trebaju da dodju.
Nadam se da ce i oni uzivati kao sto smo mi.


slav


zum


vip-jahorina

evo za par minuta slike od prije 10 minuta.

snijeg opet sipa, sipa, sipa .....

vip-jahorina

snijeg pada, ali veoma slab ...
obecane slike od danas .....

vip-jahorina


vip-jahorina


HeAd

Da li je istina da oni trutovi iz OC zbog neke trke sutra ce da zatvore pola Jahorine? kako sam nacuo nece se moci doci do prace osim ako ne stavis skije na ledja jer ce ogorjelica 2 biti zatvorena za rekreativce kako lift tako i staza??? 3:(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4