• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.


vip-jahorina

evo me sad sa jahorine. oko 14 sati su stali dvosjdi zbog velikog vjetra i mecave. zato su ljudi cekali na liftovima u guzvama....
od lijepog i fenomenalnog jutra - dodje do mecave. kao sam vise puta najavljivao, na jahorini se vrijeme moze veoma brzo promijeniti.

oko 3 sata je poceo da pada snijeg, i kao sto je na nasoj vremenskoj prognozi najavljeno, ocekujemo prilicne padavine....

samo nek pada  ;)

vip-jahorina

evo jedne slike od prije sat vremena: bas se vidi da se sprema mecava, nevera ili nevrijeme (kako ko hoce)

putko

po najavama prognoze bit ce na Jahorini drama snijega, kako i nebi evo u nas u Mostaru pada nakon milion godina ludzatobom:((

MarijaBB

u Banjaluci jos uvijek nista. oblacno ali i suvo. ajd nek pada, to je dobro.

enkidu

samo neka nastavi ovako!!!!
Po mojoj slobodnoj proceni, Mart ce (kao i godinama unazad) biti idealan!!!!   :bravo::( :bravo::( :bravo::(

nenobl


SVOXY

Ajde VIPKO-VIP mi objasni zasto ne rade SKOCINE da se i tamo u podnozju nije pojavila  mecava . Vidim ima Metar snega sta im jos treba ,dobra volja ili dovoljan broj skijasa (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
FLOWBOARD


vip-jahorina

sipa na jahorini, i to prilicno. napadalo je 5-10 cm novog snijega, oko -5 °C je trenutno .....

evo jedne slike od maloprije iz naselja sator

HeAd

i u Banja Luci je haoss za pet minuta pet centi napadalo:)) mecava prava:))
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

srle

Pozdrav svima, evo da se i ja javim... :)
Nisam neki forumas, ali pratim stalno sta se pise.
Trecu godinu se vec informisem ovde i pratim stanje na Jahi kao i ovaj put, i svake sam godine gore kao i ove sto cu biti u Lavini, od ove godine Snjeznoj kraljici.
Bio sam planirao da doletim pre 2 vikenda ali sam odgodio zbog Jugovine one, ali zato sada nema odgode... :)))
Tako da narode, vidimo se za vikend, mini ekipa iz Laktasha stize, sa par flashica dobre viljamovke... :))))

trening po mjeri

У свом животу нисам доживио овакву мећаву каква је сада у Баљалуци. Надам се да је прелазна.

AzzazeL

Bogami, stvarno mecava! Pada kao lud. Ja cistio auto da ga utjeram u garazu. Kako ocistim jednu stranu, druga opet napada ;D
Kao Monty Pyton ;D :D

vip-jahorina

Quote from: srle on 17 February, 2009, 21:32:03
Pozdrav svima, evo da se i ja javim... :)
Nisam neki forumas, ali pratim stalno sta se pise.
Trecu godinu se vec informisem ovde i pratim stanje na Jahi kao i ovaj put, i svake sam godine gore kao i ove sto cu biti u Lavini, od ove godine Snjeznoj kraljici.
Bio sam planirao da doletim pre 2 vikenda ali sam odgodio zbog Jugovine one, ali zato sada nema odgode... :)))
Tako da narode, vidimo se za vikend, mini ekipa iz Laktasha stize, sa par flashica dobre viljamovke... :))))


Kruska & Skijanje @ Laktasi
cekamo te !!!!