• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

mislim ipak da je zbog stalnih padavina. pogotovo sto je snijeg veoma suh, te ga je skoro nemuguce utabati.
ali ipak cu potraziti objasnjenje....

fenix

nesto nema slika,slabo komentara poslije danasnjeg skijanja.mora da ste premoreni.izvinjavam se na nestrpljenju al' dajte nesto da mogu lakse zaspati jer sutra krecemo  puf:)

ludiborderi

Kad vidim ovaj snijeg  :'( ,a ja u Bg uèim,bio sam dole 10.1 i isprati me kisa kuci,a sad kad ima metar snijega i kad sve zicare rade ,postoje indijanci kojima smetaju hupseri... >:(!!!!
Eh Jahorino Jahorino,ako bog da vidimo se mi u martu ...Svima koji su gore ¾elim ekstra provod hug:(
Od rakije nema bolje ¾ene :)

nenobl

Quote from: fenix on 15 February, 2009, 22:05:32
nesto nema slika,slabo komentara poslije danasnjeg skijanja.mora da ste premoreni.izvinjavam se na nestrpljenju al' dajte nesto da mogu lakse zaspati jer sutra krecemo  puf:)
a jbt.. sta ce ti vise komentara i slika.. bilo je od danas nesto slika.. ima snijega, pada, ima hupsera, pazi koljena... sta vise jbt..ionako ces sutra biti gore, neces se preko noci bolje pripremiti!

neca


md

Veliki pozdrav svima!

Zna li mozda neko kakvo se vrijeme ocekuje za kraj februara i pocetak marta jer tada jedino mogu doci gore?

Hvala!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

neca

Quote from: md_milinkovic on 16 February, 2009, 07:49:04
Veliki pozdrav svima!

Zna li mozda neko kakvo se vrijeme ocekuje za kraj februara i pocetak marta jer tada jedino mogu doci gore?

Hvala!

baci grah pa ces vidjet !pomoc indijanaca !!!!!!!!

patak

e sad mi nije jasno zasto neradi praca ????? nije zbog snjega nego .... mislim da sad to vec nije ok
Gola Voda :)

HeAd

Ne mogu da vjerujem da nisu pustili praèu danas u rad...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Bojan NS

Vidim da ¾ièare malo malo pa ne rade, zanima me jel bila ijedna ozbiljnija modernizacija tih ¾ièara posle '84?

vip-jahorina

zao mi je za pracu...
inace vrijeme je savrseno za skijnaje. snijega ko u prici (i na praci), sve je bijelo, hladno (oko -12) suncano, veoma malo vjetra u vrhu.nema guzve, malo, minimalno na poljicama

naravno, kako ima tipova koji ce se veceras javiti reci da je danas bila magla i puhao vjetar: unaprijed, vrijeme se na jahorini moze u roku od pola sata skroz promijeniti..... austin:(




vip-jahorina

ja stvarno ne mogu na svako vase pitanje nekoga zvati i pitati zasto nije tako nego ovako.
probleme iznosimo u paketu. mogu ti samo reci da sam prosle sedmice bio 3 dana na kopaoniku i da sam skijao po hangovima (hupserima) jer je snijeg padao a staze se nisu mogle uraditi.

za tvoju informacije, kad sam legao sinoc je jos uvijek padao snijeg ..... cr:)

kad je stao, ne znam ali nije ni bitno. staze su od jutros veoma dobre..... i naravno za ljubitelje cijelca: ima ga na sve strane

mamlaz

eto mamlaz bio u nedjelju gore

super je bilo, snjega fakat ima, al zima bila, pogotovo ogorelica 2
popnes se gore.... magla nista se ne vidi puse, oduva  uglavnom  na vrhu magla, 200 metara nize je vec bilo ok, radila praca al je dole bila velika guzva


i fakat da  i ja kazem

staze su mogle biti bolje sredjene, znam da je nezgodan snijeg, al kad ga vec ima, treba ga cuvat.. pa pola staza je bar na jednom mjestu progledalo, , mislim najcesce na prevojima jer ga borderi svuku, al treba to navece popravit.. uglavnom, lijepo stanje na planini, vrijedi otici, po mojoj procjeni ce bit skijanja jos nekoliko vikenda pa se ne bojte.

p.s. nije mi radio internet u snjeznoj kraljici (iako sam vidio neke sa laptopima ojima je radio), ma sam zato samo popi pice i nastavio

pozz svima

bilipiton

i dalje ne razumem po kom kriterijumu se pusta/ne pusta praca kad ima snega,mislim ako ljudi plate punu ski-pass-a a snega ima? i koji mozak ne pusti sve staze? naravno ogradjujem se ako je neki razlog tehnicke prirode,ja s ekipom dolazim u subotu ujutru i nadam se da ce pracsa da radi svaki dan...