• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

dada

e staze su danas bile savrsene, sunce, sve idealno za skijanje,snijeg nije mokar...praca je samo malo progledala na dnu, na mjestima ima leda, ali uglavnom sve odlicno!! jedini problem je bila velika guzva na liftovima, kao i uvijek vikendom ;)


01xxx01

evo i mene, u neko doba!
dan je bio divan, skijanje je bilo super, malo guzva ali izdrzljivo!
ima pomalo leda, a i pomalo kamenja, ali sve zavisi gdje odes - dok se Praca topila a na njoj i mi od vrucine, na Olimpiku je duvao vjetar a snijeg skripaoooooooooo........ crispy!
sve u svemu - super! valjalo bi da potraje!
:-)

evo par slicica, posto vidim da nije niko stavio!

01xxx01


01xxx01

i jos 3 sa vrha, pa odoh da spavam!
:-)

nenobl

ellooo... juce smo stigli sa planine! bili 7 dana..ubio se od skijanja! citava sedmica je bila prespremna za skijanje! fenomenalna! e sad.. ovo otopljenje sto dolazi... nek vam je neko na pomomci!  puf:)  staze bile extra, jedino ogorijelica 2 pri vrhu je bila jako nezgodna, puno leda ali malo tatrane i dobro! sve u svemu, extra!  pozdrav svima sto su gore i sto idu gore!  ;D

dasa

Ljudi uopste mi se ne svidja ovo otopljavanje, hoce li izdrzati celu nedelju ovaj sneg  :( :o treba za naredni vikend da dodjem, ne bih bas da skijam po blatu!

vip-jahorina

ovo zadnje tri slike su s gole jahorine. inace jahorina se prostire na podrucju od oko 20 km² !!!!
zamislite kakve su tu mogucnosti!!! bice i to jednoga dana

drago mi je da je 01xxx01 se iskijala, savrseno uboden termin

@dasa:
jugo vuce snijeg sa sobom. jos cemo vidjeti sta ce se desiti tamo u cetvrtak-petak

zum

evo jedno kratko javljanje sa jahorine, pauza uz kafu, sunce, sunce,sunce i sunce.
ko sto rece 01xxx01 olimpik skripi pod skijama, stvarno fenomenalno.

HeAd

koji je to botanicar juce se slupao na Jahorini kazu da se dobro skrsio javljaju iz bolnice kasindol...znal neko?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

nije jucer, prekjucer je to bilo i to na ogorijelici se dobro polomio. 4,5 sata operacija trajala. ali je van zivotne opasnosti. bar su mi sad tako rekli.
izgleda da je tip iz novog sada

Bojan NS


neca


odad

Kakvo je vrijeme trenutno, ima li tko da javi ? Kreæem uskoro gore.