• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Bojan NS


zburkos

ma jarane slobodno dodji nema sanse da se istopi za tako kratko vrjeme.........

reger

Jovanotti - kakve slike, samo nastavi. pratim vec danima tvoje slike, strasne su
dolazimo u subotu na 3 dana s drustvom  ::)

anabanana

svaka èast, kad gledam slike imam osjeæaj da sam gore kad ih gledam...

Jovanotti

hvala na pohvalama.....samo vi nama dodjite da se skijamo i druzimo :)



amer

Zdravo svima! U poredjenju sa drugim forumima i sajtovima ove vrste ubedljivo ste najbolji u okruzenju!! Samo tako nastavite!  hug:(  Ne planiram da dolazim na Jahorinu (ove sezone), ali uzivam u citanju vasih komentara, izvestaja i slikama koje saljete! Veliki pozdrav za sve i zelim da vam sezona traje jos dugo!  Milan-Zemun

vip-jahorina

i ja se pridruzujem cestitkama - strasna publika, pa onda jos sve to onako nekako izmjesano: Split, Zemun, Novi Sad, Zagreb, Beograd, Nis, Slovenija .......  :bravo::(

idemo dalje .....
upravo pada snijeg na jahorini, sipa onako momacki

dasa

Samo neka sipa i treba da sipa! Dolazimo iz NS za osmomartovski vikend ;D od 7.-10. na 4 dana skijanja! I ja kad vidim ove vase slike sve mi voda na usta ide (:smijeh:

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

eniozg

Dobroooo jutroooo.lEvo mi juèe krenuli oko 20 sati iz ZG pravac Sarajevo.Stigli oko 3 sata ujutro ,a veè sada znaci u 6 i 40 pijemo kavu i spremamo se gore da iskoristimo dan.Nadam se da ne bude prevelika gu¾va.slike sljede pozzz


vip-jahorina

za sada je bajka na jahorini, sunce, snijega kao u prici ....

sto se tice vremenske prognoze, treba sacekati jos koji dan, pa cemo vidjeti oce li se nesto promijeniti

cundara

sta bi sa ovim momkom iz bg...... :o

Simiki

Kakav je snijeg gore?
Je li mokar?