• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

neca

skijam na jahorini jos od 1990.,zadnjih 10 godina skoro svakodnevno i uvjek su zice posle 15.02 radile minimum do 16:45(zadnja zica), a sada vec u 15:30 pocnu vikati zadnja

bas gledam fotografije od 01.03.2008. vreme 16:30 ja na zici znaci radili su.

enkidu

svake godine u martu (posebno posle 10.03.) zice su radile do 16h 45min!



Jovanotti

Mi smo nekoliko dana prije 15-og februara pricali sa zicarima u vezi vremena zadnje voznje i oni su nam rekli da je poslije tog datuma zadnja voznja u 16:45!E sada oni su to rekli :)

E sada ovo glavno :)

Dan je poceo predivno....sunce,perfektne staze,mala guzva.....

Jovanotti

A onda su se navukli oblaci i DIF-ovci  :D

.....i pred kraj prava snjezna mecava.....

dada

svaka cast na slikama,samo neka pada, eto mene opet na vikend, i to tri dana, ponedjeljak neradni :bravo::( :bravo::( :bravo::(

neca


HeAd

botanicar- znaci oni skijasi koji se zabijaju u drvece
autoprevoznici- znaci oni koji motaju po stazi stapovima kao da motaju volan od fapa, a noge ukocene ko dva drveta
djevrekasi-znaci jedni od najacih nikad neznas gdje ce smotati siguran sudar s njima jer putanja im je kao poslje flase viljamovke
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: danas je jahorina bila puno ovakvih slucajeva (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


jecikas

E ljudi, ja ko siroce radim i gledam ove divne slike....blago onome ko moze da uziva.
Ja sam ove godine ubola odmor u pravo vrijeme, od 03. do 10. januara, vrijeme je bilo extra, snijega super dovoljno i bas sam se dobro provela. Jos sam imala i nekih malih poteskoca pri skijanju (trudnjaca:) ali sve sam ja to prosla ko prava....sedam dana na skijama bez ijednog ozbiljnog pada. Nek se beba uci od malih nogu sta je prava ljepota zivota....
Nego, ja sam odrasla u tim krajevima i cijelu Jahorinu gledam kao svoje dvoriste, ali ljudi su u pravu....da se brukamo - brukamo se. Na vremenske uslove ne mozemo da uticemo, ali mozemo na mnogo sta drugo. Sramota je koje se pare gore pokradose, a da se niko nije sjetio da bar mali dio od toga ulozi u osavremenjavanje zicara, staza, usluge, puteva....
Divim se svakom avanturisti koji iz inostranstva zapuca gore, cijeneci samo nase prirodno bogatstvo i zanemarujuci sve ostalo sto je, moram priznati totalni krs i uzas.
P.S. Pomislite samo koliko godina unazad kafe Di Sole izgleda kao najgore lokalno svratiste....


pereca

Jaooo, supeeer! :)  Samo da ostane dobro vreme, eto nas u nedelju.