• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

HeAd

sta reci snijega ko u prici i cjelu noc je sipkao...ratraci su radili staze ali zbog stalnih padavina staza je vise za turno skijanje....mislim da su trebali izaci od 5h pa raditi je do 9h da to bude to....al u svakom slucaju ko ima misica za skijanje extra je :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


starmo

Nadyyy livo te tvoj dadyyy :P jaha je majka

neca

sezona je tek pocela najbolje skijanje tek prestoji  :bravo::( :bravo::( :bravo::(,zaista je bilo savrseno  ,samo mi nije jasno sto gase zice u 15:45 kad do sada sveke godine od 15.02. zice rade do 16:45?!

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dada

upravo sam se vratila s jahorine, bilo je nezaboravno:) pohvale za ciscenje puta, ali male zamjerke odrzavanju staza, znam da snijeg stalno sipa i da je tesko to sve pripremit, ali odbila sam noge na onim silnim hupserima a led na vrhu da ne spominjem :( ali uprkos tome, ne znam ko bi me ubijedio da idem negdje drugo skijati ;D dobitna kombinacija bila je ogorjelica + praca, konacno kako treba :)
a sada  sleep:( sleep:( sleep:(

Speed

Upravo sa najljepse planine! Danas je bio dan iz snova, vrijeme dobro, staze extra, snijega na pretek. Evo nekoliko slika od danas!

Speed


zum

stvarno fenomenalno .....
hvala Camdzija  hug:(

vip-jahorina

ljudi, danas je bilo stvarno dobro za skijnaje, ali po mojoj slobodnoj procjeni oko 8.000 ljudi je bilo danas na jahorini.
parkinga nije bilo od poljica do rajske! a ima toliko parking mjesta.

u svakom slucaju, jahorinska bajka se nastvalja!!!
napravi sam pregrst slika, ali drugom prilikom ih stavljam.
ja sad sa gomile kruski kojih sam popio sa svim mogucim koje sam sreo na planini.....

lijepo je biti ovdje, pogotovo u ovakvom ambijentu .... ;D

01xxx01

uuu, bilo je odlicno skijanje!!!
jedino smo jedva uspjeli da se parkiramo, ali to je vec drugi problem.
bila sam po citavoj planini - najbolja kombinacija sa vrha Poljica do dna Prace, uh!
:D
idem da spavam, ali evo par slicica sa Prace i Ogorjelice

01xxx01

i jos par - vrh Ogorjelice, zadnji spust niz Ogorjelicu i fajront - ostali smo zadnji na stazi!
kakav kraj dana!
PS - stavila sam samo slike od poslijepodne posto je Camdzija pokrio jutro!
;)

reger


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

dasa

Auuuu ljudi sto imate extra vreme!!! Zavidim vam. Sto ja nisam imao ovakvo kada sam bio za sretenjski vikend!?!? :( bilo je dobro skijanje ali nije bilo sunca samo poslkednji dan se nesto sunce promaljalo. Dolazim opet 7.-10. marta na 4 dana! Nadam se da ce tada biti ovako, ipak ce biti mart mesec!
Pozdrav svima uzivajte.