• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

nenobl

aaaaa  :D u BL mecavaaaa!! kako je gore??? je li bar lici na mecavu??? da vam saljemo ovih oblaka gore? :)

vip-jahorina


01xxx01

Quote from: AzzazeL on 17 February, 2009, 22:15:03
Bogami, stvarno mecava! Pada kao lud. Ja cistio auto da ga utjeram u garazu. Kako ocistim jednu stranu, druga opet napada ;D
Kao Monty Pyton ;D :D

Azzazel, nabavi nekog da ti cisti sa druge strane!
E, bas sam se ismijala, odlicno!!!
:P


AcoBL

Ljudi nisam neki forumas ali hocu da vam se svima zahvalim na svakodnevnim informacijama sa Jahorine. Svaki dan posjecujem ovaj forum i stvarno ste super.
Obozavam skijanje i nadam se da cu uspjeti doci sledeci vikend jer mislim da ce vrijeme biti idealno. Jedini problem mi je sto nemam drustvo koje bi islo samnom jer niko od drugova nije skijas i ne vole zimu  :( Ipak, mislim da cu naci nekog da ide samnom... Super ste i samo nastavite tako  :bravo::(

1234

spremam se za krenit na jahorinu i verovali ili ne ovdje u splitu palo 3 cm snijega!!

Simiki

Pa neka sada neko kaze kako je losa sezona (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

mo¾da je sada decembar, a mi i ne znamo :bravo::( :bravo::( devil:( (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


MILAN@


vip-jahorina

ocete da vam kazem da sipa i dalje, da ga je prilicno napadalo !!!
zatrpavanje - samo nek se talozi  ;D




bg011

Pre cetiri godine je bila ista prica,mnogo snega a lose uredjene staze!Zasto?Predhodne tri su lopatama nabacivali sneg da bi to licilo na nesto,pa makar i sat vremena!?