• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2009, 23:19:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.



bananananan

jbg..

tkd

Po sajtu skijanje.rs na jahorini je juce bilo 80cm.

Veliki pozdrav iz NS-a.

Vidimo se u subotu.

nenobl

zidoo za predsjednika!!!     afrocool:(

MiNchE

Ljudi, kakvo je stanje?
je l' jos pada, provejava, sta li?
dajte neke informacije? ???

vip-jahorina

Quote from: MiNchE on 13 February, 2009, 11:10:24
Ljudi, kakvo je stanje?
je l' jos pada, provejava, sta li?
dajte neke informacije? ???

pada, onako pomalo i dalje ....

vip-jahorina

Quote from: tkd on 13 February, 2009, 08:57:32
Po sajtu skijanje.rs na jahorini je juce bilo 80cm.

Veliki pozdrav iz NS-a.

Vidimo se u subotu.

na nasim stranicama je uvijek top-aktuelno. mislim da smo malo blize nego u srbiji
Visina snijega na Jahorini

vip-jahorina

direktno sa staze:
ima snijega, staze su idealne, ali ipak kako je puno padalo, staze bi mogle biti bolje uredjene. nadam se da ce veceras nase ekipe odraditi svoje kako treba. radilo je sve osim prace. kao sto znate, ujutro se odlucuje sta ce raditi a sat nece.....

MIKY

Posto vidim za sutra snijeg, uglavnom slicno kao i danas, upitah se, da li ce sutra biti puno magle, ustvari da li bi mogla pokvarit skijanje, nadam se da je nece ni biti a ako vec mora, neka je sto manja  ;) ludzatobom:((

PBB

Ekipa iz Banja Luke je stigla u Sneznu kraljicu danas oko 11:30. i ubili smo se od skijanja i bordanja.

Evo upravo gledam Cosa kako uploaduje slike i mislim se kako stvarno nije normalan jer postavlja 40 slika tako da ce biti materijala za one koji se jos uvijek dvoume i koji vise vole kuckati po forumu i zapitkivati nego doci i uzivati u carima Jahorine. A pored mene je moj drugar Vladimir Varga - Bartender, koji ce mi napraviti koktel bez alkohola da se i ja ubijem veceras zajedno sa svima iz Snezne kraljice. Pozdrav za sve sa foruma i slike slijede...... ;D

Naravno snijega ima ko u prici i vrijeme je super.
...My Life Is On Tarmac
              I Live With Smell Of Petrol And Burned Rubber...

cos


ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
bilo je idealno snijega ima malo je reci,guzve na stazama nije bilo, vidljivost 95 % , radile su sve zice sem Prace ali jedina zamjerka zbog neuredjenosti staza.

stefi_89

cos ti si car vidimo se sutra gore!

olja

cos, stvarno si car! kako je samo lepo tamo gore... uzivajte i za nas koji ove godine nismo imali toliko srece..

bilipiton

kako vidim i prognoza kaze da ce i sedece nedelje da pada,sto znaci da ce za nas od 20 da bidne idila :),mada kako je poceo da ima brda mogli bi i po vojvodini da skijamo  (:smijeh: