• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vikendica MPM

Started by monci, 28 January, 2009, 11:18:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

monci

Dolazimo prvi put iz Slovenije (Maribor) u period od 21.2.09-28.2.09 u vikendicu MPM. Pa me zanima ako ima netko koje iskustvo sa tom vikendicom??
Koliko tamo ima daleko do staze i ako mo¾e da od vikendice do ¾ièare skija i poèetnik??
Izvinite na pisanju, ja sam ipak Slovenka!!!
Lep pozdrav i puno snijeg

vip-jahorina

mpm apartmani su skroz u redu.
sto se tice staze, imas 2 opcije:
1. prva, bliza ali se moras popeti nekih 50-tak metara (od kuce doci do ceste, pa onda uz cestu 20-30 m pa onda ravno i tu je zica)
2. na skije, cestom do kratice do staze (samo za skijase)

sad ti to izgleda komplicirano, ali je skroz simple.

monci


metrobg


monci

Pa onda, mi koji skijamo èemo po skijama, a ostali èe po guzici :D :D :bravo::(

sestanovic

Da li apartman 1 vikendice MPM ima odvojenu sobu za dvoje?
hvala.

Filipino

Quote from: sestanovic on 05 February, 2009, 17:12:46
Da li apartman 1 vikendice MPM ima odvojenu sobu za dvoje?
hvala.
Ima,doduse usku a dugacku,ali ima.

sestanovic


brankab


vip-jahorina

hvala na pohvalama.... trudimo se svi, pa kad je neko ovako zadovoljan - puno srce nam je  cr:)

MPM

Evo da se i ja, kao vlasnica vikendice, zahvalim na lijepim rijecima. Zadovoljstvo je cuti i vidjeti zadovoljne goste.
Nadam se da se vidimo ponovo. Ovim putem da obavijestimo nase drage goste da bi ove godine, ako Bog i majstori dozvole  ::), trebali zavrsiti jos dva de lux apartmana. Namjera je da nasim cijenjenim gostima pruzimo samo najbolje jer samo tako i zasluzuju. Isto tako imamo namjeru, u nekim pregovorima smo, s obzirom da imamo veliko interesovanje, da u ponudi imamo nase apartmane i ljeti ali uz odgovarajuci sadrzaj tokom svakog dana. Ali o tom' po tom'. Uh, raspricah se ja. Pozdravcic svima