• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mida

osecam da veje sneg na Jahi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! austin:(

MILAN@

Znam da nemate vremena za sajt da stavite koju sliku al nadam se da bude poslje 4............... ;D ;D ;D ;D

mogu misliti kako je danas na Jahorini.........  :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X

zidoo

ja sam se sad cuo sa ekipom gore i kazu da je pometnja koliko pada. Pada od jutros (~10) razlicitim intenzitetom al kazu da je zadni sat pometnja.

pgd

i meni su kumovi gore i kazu da je haos kako pada...  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mida

juuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mida

Ej vi gore na planini, mozemo li mi doci gore od tolikog snega ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ne bi valjalo da nam zakrci puteve!!!!

skifreak


nenobl


wjeko

Ljudi bjezite odozgo zatrpace vas snijeg  ;D  ;D  ;D
A jos ce te i da se zaledite u nedelju na ovom minusu  :D

mida

ocekujem nekih slika od danas ;D ;D ;D ;D
budite ljubazni i zakacite koju sliciicu :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

stefi_89

juhuuuuuuuuuuuu... ima li zivih gore???? ili vam ovaj sneg zatrpao vikendice pa nemozete da udjete? kako je koliko ga ima? stizemo u subotu.... ludzatobom:(( ludzatobom:((

alias

Ceo dan pada i ako ovako nastavi par dana bice ga i za mart, a skijanje danas je bilo nevidjeno, evo par slicica sa ogorjelice 1, ova guzva na zici je od 11-12 i posle toga nema 5 ljudi u redu. A vi sto dolazite 14-og, ne da vas je usralo nago nemam reci, ali ni nama nija tako lose.

mida

Quote from: stefi_89 on 11 February, 2009, 16:39:21
juhuuuuuuuuuuuu... ima li zivih gore???? ili vam ovaj sneg zatrpao vikendice pa nemozete da udjete? kako je koliko ga ima? stizemo u subotu.... ludzatobom:(( ludzatobom:((
Izgleda da im je snezna oluja prekunula internet!!!!!!!????
tako mi se bar cini, jer nema nikoga da pusti neku porukicu odozgo!!!!

mida

a joj jedva cekam subotu ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

e hvala na slicicama, divne su!

alias

evo jedne slike pre minut iz lavine, jeeeeee ala pada ko nenormalan