• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

nenobl


alias

Ne pada vedro je nebo ali je hladno tako da nema topljenja.

neca

Quote from: alias on 09 February, 2009, 21:51:39
Ne pada vedro je nebo ali je hladno tako da nema topljenja.
bas je hladno brrrrrrrrr


nenobl

ma nek' u sarajevu pada sta hoce, samo nek gore snijezi!

thief

Evo da dopunimo ovu teoremu, jutros u 5:30 u sarajevu -4, znaci gore puno vise minusa i ko bude danas gore ima da uziva, a cinimi se da je ovo dobra priprema za novbi snijeg... :bravo::( :bravo::( :bravo::(

JoMa

noæas se razvedrilo, nije padalo, bilo -10
jutros  sunèano ali i brrrrrrr

alias


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

starmo


Dalibor79

i?
kakva je situacija :)
verovatno su svi kompetentni na stazi pa ne dobijamo novi update :)

ja se spremam za vikend... nadam se da je ovaj put sigurica :) jer je bilo dosta promasaja ove sezone :)

pozdrav svima!

Ivan Bgd

Quote from: Dalibor79 on 10 February, 2009, 11:50:29
i?
kakva je situacija :)
verovatno su svi kompetentni na stazi pa ne dobijamo novi update :)

ja se spremam za vikend... nadam se da je ovaj put sigurica :) jer je bilo dosta promasaja ove sezone :)

pozdrav svima!

U subotu sam se vratio sa Jahorine i bilo je predhodne nedelje puno snega, magle, kise.

Cak sam jedan dan po pljusku skijao jer je bilo vise nego dovoljno snega i nije bilo lose osim sto sam ja bio mokar.

Sad je jos zahladnelo i bice jos hladnije i jos snega najavljuju, pa ko moze neka slobodno ide bez preteranog razmisljanja.

Meni sad ostaju samo vikendi na Kopu, jer mi je Jahorina daleko za dan - dva skijanja. E jos kad bi i na Kopu kao na Jahorini napadalo bilo bi dobro.


Pozdrav svima



bilipiton

e meni je bas u tom car jahorine,nekako su divljije staze, imas mnogo vise improvizacija i nema one penzinerske voznje ko na raznim karamanima po kopaoniku,tamo realno najvise vrede duboke i krcmar i bela reka ako slucajno ima snega :), a na jahorini nemas laganih staza => mnogo je zanimljivije skijanje...