• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.


odad

Evo one èuvene COS-ove jutarnje slike od 25.01.

odad

A evo kako je bilo par dana prije dolaska COS-a


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

dejankosic

Quote from: mida on 08 February, 2009, 18:38:29
a zna li neko kada dolaze studenti sa DIF-a pocetnici? Mnogu su me nervirali prosle godine, nisam mogao opusteno da bordam kada ih vidim u koloni sa vrha jedan po jedan a niko od njih ne zna ni da se zaustavi, samo gledaju u vrhove skija i nista drugo???!!!!

studenti DIf-a su vec gore...Gore je trenutno prva grupa i oni su napredna grupa nisu pocetnici i ne gledaju u vrh skija :))..Sledece dve grupe dolaze od 17 do 27 februara....Jedna je pocetnicka grupa a jedna napredna.....

tongil

Izvini 'mida' jesi se ti naucen rodio i nisi nikome smetao na stazi kad si ucio???


alias

Pada u intervalima, ali padao ne padao snega ima koliko hoces, tako da pakuj te se i dolazite

mida

Quote from: tongil on 08 February, 2009, 21:23:00
Izvini 'mida' jesi se ti naucen rodio i nisi nikome smetao na stazi kad si ucio???
Naravno da se nisam naucen rodio, ali sam ucio tamo gde nikome nisam smeta, celu jednu sezonu sam po obicnoj livadi vukao dasku gde nije bilo zive duse sem nas nekoliko boarder-a!!!!!!!!!!!
Mada nemam nista protiv sto oni uce da voze na Jahorini ili bilo kojoj drugoj planini, samo bih vole da izabeburu pravo mesto za tako nesto, a de me dovode u situaciju da ih skupljam po stazi.

btw: Postoji posebno napisan zakon za skijase, i njihovo ponasanje dok skijaju!!!!!!!!!

pianomaster88

Ljudi, samo da kazem da je danas skijanje bilo extra! Snijeg pada od sinoc, citav dan danas, pa se ne morate brinuti! Istina, malo su magla i vjetar kvarili dozivljaj, ali ipak je bilo odlicno.
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla

tasa

Pozdrav,

Stigao na Jahorinu juce oko 15:00

Slab sneg je padao celu noc i pada od jutros slabim intezitetom.
Trebao bi da pada ceo dan.

Evo par fotografija napravljenih jutros oko 07:00 sati ispred apartmana Olimp







Detaljnije fotografije sa staze cu okaciti popodne


dasa


cos

TO JE TO VRIJEME OBECAVA MAXIMUM
SAMO JE NA NAMA DA GA ISKORISTIMO.


u petak 13.02.09 bice izvestaj sa staza a i petak vece LAVINA-Snezna kraljica obecava lud provod. ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

stefi_89

hvala bogu... izgleda da cu da ubodem pravo vreme!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(