• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

slav

Quote from: Filipino on 08 February, 2009, 09:05:37
Quote from: slav on 08 February, 2009, 08:42:45
Moze li neko dati informaciju koliko je snijega palo i da li u ovom trenutku jos pada? ideea:(
Pa vidis li Irvasov post od 7.30h
Filipino,Filipino ocekujem da me neko obraduje sa vise snijeznih cm-a,kao sto je to uradio Ski centar sa 12 cm novog snijega, sa 28 na 40cm.
Razlika drasticna, zar ne.... ;)

Filipino

Quote from: slav on 08 February, 2009, 11:39:40
Quote from: Filipino on 08 February, 2009, 09:05:37
Quote from: slav on 08 February, 2009, 08:42:45
Moze li neko dati informaciju koliko je snijega palo i da li u ovom trenutku jos pada? ideea:(
Pa vidis li Irvasov post od 7.30h
Filipino,Filipino ocekujem da me neko obraduje sa vise snijeznih cm-a,kao sto je to uradio Ski centar sa 12 cm novog snijega, sa 28 na 40cm.
Razlika drasticna, zar ne.... ;)
Ma bit ce covjece skijanja.I sad ima dosta snijega,samo da stegne minus i sve je OK.

leone

U petak su radili remont dbosjeda na poljicima zato nije radio,inaæe ako doðe minus moæi æe te skijat bez ikakvog problema(osim malo leda)

slav

Interasantno niko ne spominje "drzavnu" i "rajsku".
Jesu li sredjene i kakvo je stanje na njima?
Da li na drzavnoj treniraju ili su je dali narodu na slobodno koristenje?

bananananan

Дајте мало фотки са стазе...хвала ;D

Dajte malo fotki sa staze...hvala  ;D

          :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
jbg..



dasa

Koliko vidim sa snimka ima vise snega od juce, znaci da je dovoljno napadalo da zakrpi progledale delove na stazi. Eto me 12-og. hug:(

patak

ja sad dobio informaciju iz prve ruke :)) palo je njega taman da pokrije led i rupe :) a tek ce da pada tako da ....  :bravo::(
Gola Voda :)


alias

Evo gospodo slika sa sredine staze Ogorjelica1 negde oko 13h, valjda ce vam pomoci da se informisete donekle, a i slika nije nesto.

alias

A da zaboravih da kazem da upravo pada sneg

mida

ја мислим да је све то добро, гледајући ову фотографију!!!!!!!
btw: и рекао бих да нема гужве???!!!!

alias

A da guzva, pa bilo je do nekih 13h, i imajte u uvidu da je bila nedelja, ali svejedno je bez problema moglo da se skija

mida

a zna li neko kada dolaze studenti sa DIF-a pocetnici? Mnogu su me nervirali prosle godine, nisam mogao opusteno da bordam kada ih vidim u koloni sa vrha jedan po jedan a niko od njih ne zna ni da se zaustavi, samo gledaju u vrhove skija i nista drugo???!!!!