• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina


dasa

Koliko ja vidim ovo je prilicno tanko ali moze se skijati! 90% dolazim 12. nadam se da ce dolte pasti nova kolicina snega, pa makar toliko da zakrpi rupe!
Pozdrav svim ljubiteljima skijanja! hug:(

pgd


IgorP

Kad se vidi trenutno stanje na planini i trenutna prognoza, mislim da smena od 14og nema promasaja.. :) Vidimo se gore :)

mida

Quote from: IgorP on 07 February, 2009, 16:51:07
Kad se vidi trenutno stanje na planini i trenutna prognoza, mislim da smena od 14og nema promasaja.. :) Vidimo se gore :)
I ja isto to mislim, ae vidimo se 14.feb

dadot

Upravo sam dosao u BL sa jahorine. ugodjaj i nije bio u potpunosti vrhunski zbog losih vremenskih uslova ali se nadoknadilo u kafani. Pogledajte preporuke za kafane u    TEMI -Nocni izlasci.
Prosle subote bila jaka magla, pa jedan dan jak vjetar i nista nije radilo osim tanjira na poljicama, a red do pola staze, pa onda jedan dan jugo, kisa, mokar snijeg i jbg. Ali uhvatilo se dosta zica ipak , ko ima volju i zelju za skijanjem moze obici i led i ogoljeni dio staze.
Moja preporuka za sutra su staze OLIMPIK I ZELJO jer su najbolje sredjene, i Ogorjelica, jer je malo proglodala na vec standardnim dijelovima nista strasno.
Za izbjegavanje su poljice jer ce sutra tamo biti 150 pocetnika studenata :o
Neznam zasto su danas ugasili korpe jer vjetra nije bilo, mislim da se malo sacuvaju staze za sutra, 100% je to razlog.  A po meni se to moglo uraditi malo profesionalnije, sa najavom ljudima, koji su se spustili do polazne stanice pa na sebi nosili skije do ZELJE. ???
Sve u svemu zelim svima bolji skijaski i snijezniji vikend nego prosli sto je bio.

Eto me opet a 15 dana, pa sta bude

alias

Evo ljudi moji da vam kazem kako je na Jahorini, danas sam stigao oko 12h, staze su ok moze da se skija, rase samo tanjiri sneg nije padao ceo dan, i evo ga sad je poceo, sredjuju staze i nanose sneg sa vrha na podnozje. Tako da ljudi sta da vam kazem ako ste yalidjeni skijanjem nece te promasiti dolaza-

irvas

E, jutros se probudim i pogledam kroz prozor kad ono pao novi snijeg! Nije mnogo, jedno 8cm ali i to je nesto. To je onaj olimpijski.

AzzazeL

snijeg je iznenadio gorsku sluzbu. Ratraci nisu prosli, ali je zato raj za bordere :D
Vec sam spreman. Snijeg je poceo opet da pada.

alias

Ispeglao sneg nocas sve belo, a pada ce i nocas

slav

Moze li neko dati informaciju koliko je snijega palo i da li u ovom trenutku jos pada? ideea:(

Filipino

Quote from: slav on 08 February, 2009, 08:42:45
Moze li neko dati informaciju koliko je snijega palo i da li u ovom trenutku jos pada? ideea:(
Pa vidis li Irvasov post od 7.30h



irvas

Snijeg trenutno ne pada ali duva vjetar. Koliko vidim iz vikendice radi dvosjed na poljicama.