• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

irvas

Od sinoc duva jak vjetar i danas dvosjedi uopste ne rade. Sta ce biti sutra...!?

mayday


irvas

Ispravka ogorjelica 1 radi i ima dosta skijasa. Og2 i poljice za sad ne rade. Kisa trenutno ne pada a temperatura je 4 stepena.

zedhus

Sa tom temperaturom si sve rekao.DEKI, SALJI FOTKE!!!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

pailhead

Treba da dodjem u nedelju, a da pocnem sa skijanjem u ponedeljak... jos nista nisam uplatio i razmisljam se da preskocim, spakujem stvari, stavim ih u gepek i pratim prognozu... Vec mi sve vise od 3 dana deluje kao potpuni optimizam. Steta samo sto se dosta putuje od BG do jahornie.

bananananan

Шта конта раја....долазима на Јахорину сваке године од 2006....и сваке године другом половином фебруара...има ли назнака о врменској прогнози после 21. феб или да се још стрпим ???

снееееег, молим те боже после 21.феб :-X
jbg..

kri¾aj


mayday


mmile

pa nevidi se bas da pada na ovim kamerama ???

Kadija

Evo par slika. Nisu neke jer su sa mobitela ali mogu dati uvid u stanje.
Sve slike su sa staze Ogorjelica 1. Kao sto se vidi na slikama ima dobrih ali i nesto
losijih dijelova. U svakom slucaju nije idealno ali se ipak moze skijati.
Najbolje je ujutro dok jos uvjek staze drze a kasnije ..... Procjenite sami.
Slike su napravljene danas oko 11.45.



Kadija

Jos da kazem da ima vjetra (pogotovo pri vrhu) i malo magle na samom vrhu.
Ako ima jos pitanja tu sam.


bananananan

Моze neko da okaci par slika sa Poljica ( sa vrha bi bilo najache)...cisto da vidim nasta mi lici omiljena staza...hvala unapred. :-*
jbg..